Změna v rámci složení představenstva Pražské plynárenské

Dozorčí rada Pražské plynárenské zvolila, v rámci svého zasedání dne 15.1.2024, na základě výběrového řízení  nového člena představenstva Ing. Martina Slabého. V čtyřčlenném představenstvu zaujme doposud neobsazené místo.   

Ing. Martin Slabý v rámci energetiky pohybuje na manažerských pozicích velkou část svého profesního života. Působil například jako předseda představenstva společnosti Brawa, a.s. (vlastník tranzitního plynovodu Gazela)  nebo jako  ředitel divize Engineeiring ve společnosti Net4Gas s.r.o. 

Od října 2015 doposud  působil jako předseda představenstva a ředitel  společnosti Pražská plynárenská Disribuce, a.s. 

Od roku 2018 působí též jako předseda rady Českého plynárenského svazu. 

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.