Změna v rámci složení představenstva Pražské plynárenské

Dozorčí rada Pražské plynárenské zvolila, na základě výběrového řízení, s účinností od 7.5.2023  nového člena představenstva Ing. Ludvíka Baleku. Ten bude v rámci společnosti odpovídat za obchod a v představenstvu nahrazuje Ing. Vladimíra Vavřicha, kterému skončilo pětileté funkční období.  

Ing. Ludvík Baleka  vystudoval Vysoké učení technické v Brně, Fakultu elektrotechniky a informatiky a vzdělání si  doplnil ještě studiem psychologie na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého.

Po celou svou dosavadní profesní kariéru se zabývá energetikou, když působil ve společnostech  Severomoravská energetika, Pražská teplárenská, ČEZ nebo MND. V letech 2012 – 2018 byl Místopředsedou rady Českého plynárenského svazu.

Od roku 2018 až doposud působil jako předseda představenstva ve společnosti Prometheus energetické služby (člen koncernu Pražská plynárenská a.s.). 

miroslav.vranek@ppas.cz

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.