Zákaznické centrum Pražské plynárenské se představilo v novém

Pražská plynárenská uvedla po celkové rekonstrukci do provozu své Zákaznické centrum v centru města v Jungmannově ulici. Rekonstrukce trvala 5 měsíců.

Společnost se pro rozsáhlou proměnu rozhodla z několika důvodů, modernizace, technické podmínky, úpravy elektroinstalace, a především zvýšení komfortu návštěvníkům zákaznického centra. Pražská plynárenská rekonstrukcí zároveň reagovala na naplněnost zákaznického centra. Průměrná denní návštěvnost v loňském roce přesahovala 250 zákazníků. Ročně pak projde tímto zákaznickým centrem přes 60 tisíc zákazníků. 

Pro veřejnost jsou v nově zrekonstruovaných prostorách k dispozici nejen komplexní služby související s dodávkou zemního plynu a elektřiny, ale i řada doplňkových služeb souvisejících například s modernizací energetického systému nebo alternativním využitím energií, které společnost rovněž nabízí. 

„Velká část našich zákazníků stále upřednostňuje možnost vyřídit si své záležitosti osobně na pobočce. Právě pro ně nyní otevíráme nově zrekonstruované Zákaznické centrum v centru města. Věříme, že se nám podařilo vytvořit moderní a příjemné prostřední, kde si naši zákazníci mohou rychle vyřídit vše potřebné a kam se budou rádi vracet, uvedl předseda představenstva Pražské plynárenské Ludvík Baleka. 

Díky rekonstrukci si budou moci zákazníci vyřídit své záležitosti ve větším pohodlí.  V rámci modernizace budou mít zákazníci k dispozici obrazovky pro digitální podepisování dokumentů. 

„Rekonstrukci zákaznického centra vidím jako další krok ke zlepšení služeb Pražské plynárenské, podobně jako příznivá cenová politika vůči odběratelům včetně speciálních tarifů pro seniory. Vítám to také z perspektivy současného vedení radnice, protože energetická politika je jednou z oblastí našeho zvýšeného zájmu.“, uvedl primátor hlavního města Prahy Bohuslav Svoboda.

Pražská plynárenská v roce 2021 zrekonstruovala rovněž i své druhé zákaznické centrum v Michli. 

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.