Ing. Milan Cízl pokračuje v představenstvu Pražské plynárenské

Dozorčí rada Pražské plynárenské na svém zasedání dne 7.6.2023 opětovně zvolila, na základě výběrového řízení, Ing. Milana Cízla do představenstva společnosti na další funkční období. 

Jako člen představenstva působí v Pražské plynárenské  již od roku 2016 a odpovídá za řízení ÚSEKU FINANČNÍHO A SPRÁVNÍHO.  

Ing. Milan Cízl vystudoval Masarykovu univerzitu Brno se specializací na bankovnictví a absolvoval postgraduální stáž  na ekonomické fakultě University of  Ljubljana.  V minulosti působil ve společnostech Ernst &Young Audit, Patria Finance nebo Roklen Fin. 

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.