VYLOSOVALI JSME VÝHERCE SOUTĚŽE SE ZÁKAZNICKOU KARTOU PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ

Dne 9. 9. 2020 proběhlo losování výherců naší soutěže se Zákaznickou kartou, která probíhala v termínu od 5. února 2020 do 31. srpna 2020. Hrálo se o poznávací zájezd do Thajska pro 2 osoby s prodloužením u moře na ostrově Ko Samet od cestovní kanceláře ESO travel, poukaz v hodnotě 2 000,- Kč na nákup sportovního zboží a další zajímavé ceny. Vylosováno bylo 15 šťastných výherců, které vyrozumíme jednotlivě. Všem děkujeme za účast a vylosovaným blahopřejeme.

1

Lucie

Praha 4

2

Jiří

Praha 8

3

Jaroslav

Praha 6

4

Lubor

Praha 4

5

Michal

Praha 7

6

Zdenka

Praha 11

7

Miloš

Praha 2

8

Eva

Praha 6

9

Ladislav

Praha 4

10

Michal

Praha 10

11

Jaroslav

Praha 10

12

Miloš

Praha 6

13

Petr

Praha 9

14

Hana

Praha 8

15

Jiří

Přední Kopanina

Všem děkujeme za účast.

Zúčastnili jste se soutěže a nevyhráli? Nevadí, rozjíždíme další soutěž. V nejbližší době ji vyhlásíme a také bude o co hrát. Pro více informací sledujte naše internetové stránky www.ppas.cz a Facebook.

Pokud ještě nemáte Zákaznickou kartu, získejte ji zdarma na www.ppas.cz, nebo osobně v našich obchodních kancelářích.

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.