Společnost Montservis Praha dnes přešla do 100% vlastnictví koncernu Pražská plynárenská

Podpisem smlouvy o odkoupení zbývajícího majetkového podílu ve výši 5 % došlo k plnému začlenění společnosti Montservis Praha do skupiny Pražská plynárenská. Firma se zabývá výstavbou a rekonstrukcemi energetických zdrojů, zejména plynových kotelen, a současně se věnuje jejich správě. Společnost Montservis Praha úzce spolupracuje se sesterskou společností Prometheus, pro kterou vytváří a provozuje tepelnou infrastrukturu, zároveň realizuje významné zakázky i mimo skupinu Pražská plynárenská.

K rozhodnutí o začlenění společnosti Montservis Praha došlo již v roce 2019 nabytím 90% majetkového podílu, a to z důvodů posílení aktivit v oblasti výroby a rozvodu tepelné energie, výstavby zdrojů tepelné energie a realizace návazných energetických služeb.

Aktuality

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.