Případně nařízenou karanténu hlašte vždy v předstihu, již při sjednávání zásahu nebo služby

Provozovatel distribuční plynovodní soustavy v Praze společnost Pražská plynárenská Distribuce žádá zákazníky, aby vždy v předstihu již při sjednávání poskytovaných služeb (např. výměny plynoměrů) nebo pohotovostních zásahů prostřednictvím linky 1239, bezodkladně informovali o případné nařízené karanténě své osoby nebo i případných dalších osob v objektu, kterých by se zásah týkal.

Společnosti v rámci Koncernu Pražská plynárenská v rámci současné složité situace související se šířením koronaviru podnikají veškeré kroky a opatření k tomu, aby byla dodávka zemního plynu pro veřejnost v plném rozsahu a bez jakýchkoli komplikací zajištěna. K tomu je však mimo jiné bezpodmínečně nutné zajistit i ochranu pracovníků, kteří provoz distribuční soustavy v terénu a u zákazníků zajišťují a v případě zásahu u zákazníka v karanténě zvolit tomu odpovídající prostředky a řešení.

Mgr. Miroslav Vránek

Pražská plynárenská

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.