Případně nařízenou karanténu hlašte vždy v předstihu, již při sjednávání zásahu nebo služby

Provozovatel distribuční plynovodní soustavy v Praze společnost Pražská plynárenská Distribuce žádá zákazníky, aby vždy v předstihu již při sjednávání poskytovaných služeb (např. výměny plynoměrů) nebo pohotovostních zásahů prostřednictvím linky 1239, bezodkladně informovali o případné nařízené karanténě své osoby nebo i případných dalších osob v objektu, kterých by se zásah týkal.

Společnosti v rámci Koncernu Pražská plynárenská v rámci současné složité situace související se šířením koronaviru podnikají veškeré kroky a opatření k tomu, aby byla dodávka zemního plynu pro veřejnost v plném rozsahu a bez jakýchkoli komplikací zajištěna. K tomu je však mimo jiné bezpodmínečně nutné zajistit i ochranu pracovníků, kteří provoz distribuční soustavy v terénu a u zákazníků zajišťují a v případě zásahu u zákazníka v karanténě zvolit tomu odpovídající prostředky a řešení.

Mgr. Miroslav Vránek

Pražská plynárenská

Pražská plynárenská a.s. Jsme tu pro vás

Patříme k předním dodavatelům energií v ČR, a proto nás zajímají vaše přání, potřeby, dotazy   
i podněty. Vyberte si, jak a kde s námi chcete komunikovat, a vše spolu snadno vyřešíme.

 

Online

Snadný přehled o vašich platbách, tarifech atd. a možnost vše vyřešit „na pár kliknutí“…

 

Zákaznické portály

Snadný přehled o vašich platbách, tarifech atd. a možnost vše vyřešit „na pár kliknutí“…

 

Sjednání smlouvy online

Spočítejte si, jaké s našimi produkty budete platit zálohy a rovnou si sjednejte smlouvu online.

Osobní kontakt

Podle našich zkušeností je mnohdy nejlepší spolu prostě mluvit nebo si napsat.  

 

Zákaznická centra

Zvolte nejbližší pobočku a domluvte si schůzku předem. Vše pak poběží hladce.

 

Kontakt

Neradi řešíte vše online a nehodí se vám jít do zákaznického centra? Nevadí, zkrátka nám zavolejte nebo napište…

Pražská plynárenská a.s. Našich klientů si vážíme

Snažíme se vám co nejvíce usnadnit a zpříjemnit život, abyste měli v oblasti energií vše vyřešené a funkční a mohli jste se věnovat všemu, na čem vám záleží.

Poradíme, vysvětlíme, pomůžeme

Potřebujete se zorientovat v nabídce energetických produktů a služeb, zvolit nejvýhodnější tarif, rozhodnout se o energetickém řešení pro váš dům nebo byt? Rádi vám poradíme a případně navrhneme konkrétní řešení pro vaši situaci.

Jsme dobrý soused

Je na nás spoleh a dodávky energií od nás plynou bez problémů. Jsme také stabilním partnerem řady kulturních a sportovních akcí, charitativních aktivit a institucí, a tak přispíváme k hezkému životu lidí ve městě a jeho okolí. Od velkých jako Metronome Prague nebo Signal Festival, až po ty nejmenší.

Jsme hospodární

Bez patosu a zodpovědně se staráme o to, abychom zachovali naše životní prostředí i pro příští generace. „Zelenější“ plyn, fotovoltaika, tepelná čerpadla, cirkulární energetická řešení pro městské části atd., ale i jednoduché změny jako zasílání elektronických faktur na e-mail místo papírových, to vše neodmyslitelně patří k životu Pražské plynárenské.