Přerušení dodávky plynu na Praze 10, Zahradní město - závada odstraněna dne 27.1.2021 v 15:30 hod.

Přerušení dodávky zemního plynu

Z důvodu závady na armatuře STL plynovodu v ulici Pampelišková Praha 10 -Zahradní město, došlo k přerušení dodávky zemního plynu do některých objektů v rámci ulic: Ostružinová, Slunečnicová, Želivecká, Šalvějová, V Korytech, Korytná, Průhonická, Litochlebská, Šeberovská, U Trati, Žirovnická. Na odstranění závady se intenzivně pracuje. Související informace budou k dispozici formou vývěsek přímo v rámci odstávkou postižených objektů nebo na nonstop lince 1239. Obnovení dodávky zemního plynu je předpokládáno zítra ve večerních hodinách. Omlouváme se všem postiženým odběratelům za související nesnáze.

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.