Pražská plynárenská zveřejní politiku odměňování členů svých statutárních orgánů

Pražská plynárenská v rámci své strategie otevřenosti a transparentnosti zpracovala a volně veřejnosti zpřístupní jednotnou politiku odměňování členů svých statutárních orgánů. Tato politika vymezuje základní východiska, pravidla a kritéria pro odměňování členů představenstva a dozorčí rady společnosti.

„Jsem rád, že jsme k tomuto kroku, jako jedni z prvních ne-li vůbec první z městských společností, přistoupili. Jsme přesvědčeni, že větší transparentnost právě v této veřejností velmi sledované oblasti, je jedním z důležitých předpokladů budování důvěryhodnosti firmy“, uvedl předseda představenstva Martin Pacovský.

Způsob odměňování členů orgánů Pražské plynárenské je nastaven tak, aby přispěl k loajalitě a motivaci při naplňování celkové strategie společnosti, obchodních cílů a  prosazování jejích dlouhodobých zájmů. Usiluje o zajištění, udržení a motivaci členů orgánů společnosti tak, aby tyto pozice byly obsazeny kvalifikovanými, schopnými a zkušenými osobami, které budou naplňovat cíle společnosti a úkoly před ní postavené. V případě členů  představenstva zohledňuje jejich řídící funkci a odpovědnost za odchodní vedení společnosti, zatímco do odměňování členů dozorčí rady se promítá  jejich  funkce kontrolní.

Předmětnou politiku odměňování zpřístupní společnost v rámci svých webových stránek.

Pražská plynárenská patří dlouhodobě mezi nejvýznamnější tuzemské dodavatele energií. Plynem a elektřinou spolehlivě zásobuje bezmála 426 tisíc odběrných míst po celé republice. Společnost je ve vlastnictví hlavního města Prahy.

Pražská plynárenská a.s. Jsme tu pro vás

Patříme k předním dodavatelům energií v ČR, a proto nás zajímají vaše přání, potřeby, dotazy   
i podněty. Vyberte si, jak a kde s námi chcete komunikovat, a vše spolu snadno vyřešíme.

 

Online

Snadný přehled o vašich platbách, tarifech atd. a možnost vše vyřešit „na pár kliknutí“…

 

Zákaznické portály

Snadný přehled o vašich platbách, tarifech atd. a možnost vše vyřešit „na pár kliknutí“…

 

Sjednání smlouvy online

Spočítejte si, jaké s našimi produkty budete platit zálohy a rovnou si sjednejte smlouvu online.

Osobní kontakt

Podle našich zkušeností je mnohdy nejlepší spolu prostě mluvit nebo si napsat.  

 

Zákaznická centra

Zvolte nejbližší pobočku a domluvte si schůzku předem. Vše pak poběží hladce.

 

Kontakt

Neradi řešíte vše online a nehodí se vám jít do zákaznického centra? Nevadí, zkrátka nám zavolejte nebo napište…

Pražská plynárenská a.s. Našich klientů si vážíme

Snažíme se vám co nejvíce usnadnit a zpříjemnit život, abyste měli v oblasti energií vše vyřešené a funkční a mohli jste se věnovat všemu, na čem vám záleží.

Poradíme, vysvětlíme, pomůžeme

Potřebujete se zorientovat v nabídce energetických produktů a služeb, zvolit nejvýhodnější tarif, rozhodnout se o energetickém řešení pro váš dům nebo byt? Rádi vám poradíme a případně navrhneme konkrétní řešení pro vaši situaci.

Jsme dobrý soused

Je na nás spoleh a dodávky energií od nás plynou bez problémů. Jsme také stabilním partnerem řady kulturních a sportovních akcí, charitativních aktivit a institucí, a tak přispíváme k hezkému životu lidí ve městě a jeho okolí. Od velkých jako Metronome Prague nebo Signal Festival, až po ty nejmenší.

Jsme hospodární

Bez patosu a zodpovědně se staráme o to, abychom zachovali naše životní prostředí i pro příští generace. „Zelenější“ plyn, fotovoltaika, tepelná čerpadla, cirkulární energetická řešení pro městské části atd., ale i jednoduché změny jako zasílání elektronických faktur na e-mail místo papírových, to vše neodmyslitelně patří k životu Pražské plynárenské.