Pražská plynárenská se vrací k běžnému provozu

Koncern Pražská plynárenská se po ukončení nouzového stavu 17. 5. 2020 (aktuálně známý termín), vyhlášeného vládou České republiky v souvislosti se šířením koronaviru, vrátí do běžného režimu. Obchodní kanceláře svým zákazníkům společnost otevřela již v pondělí 4. 5. 2020 ve standardní otevírací době.

„Ve všech společnostech koncernu jsme zavedli zvýšená hygienická opatření. V našich obchodních kancelářích jsme realizovali řadu bezpečnostních opatření, jak pro naše zaměstnance, tak pro naše zákazníky. Na všech přepážkách byla instalována bezpečnostní plexiskla a v obchodní kanceláři Adria byla rozšířena čekací zóna o prostor pasáže Adria. Pro zaměstnance jednající se zákazníky společnosti jsou zajištěny ochranné pomůcky (ochranné štíty, roušky s vyměnitelným nanofiltrem, jednorázové rukavice).“ uvedl v této souvislosti předseda představenstva Pražské plynárenské Pavel Janeček.

O pravidlech pohybu v obchodních kancelářích a čekacích zónách budou zákazníci informování prostřednictvím informačních tabulí a plakátů, pomocí páskových koridorů. U vchodu budou k dispozici dezinfekční prostředky. Bude zajištěn průběžný úklid všech těchto prostor a dohled ostrahy nad dodržováním nových pravidel. Zákazníci budou moci využít rezervace návštěvy obchodní kanceláře na konkrétní čas, kterou Pražská plynárenská v rámci svých služeb umožňuje, a minimalizovat tak dobu vyřízení svých požadavků. Dispečink PPD a pohotovost PPSD bude nadále dodržovat mimořádný režim i po skončení nouzového stavu.

Mgr. Miroslav Vránek

Pražská plynárenská, a. s.

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.