Pražská plynárenská se vrací k běžnému provozu

Koncern Pražská plynárenská se po ukončení nouzového stavu 17. 5. 2020 (aktuálně známý termín), vyhlášeného vládou České republiky v souvislosti se šířením koronaviru, vrátí do běžného režimu. Obchodní kanceláře svým zákazníkům společnost otevřela již v pondělí 4. 5. 2020 ve standardní otevírací době.

„Ve všech společnostech koncernu jsme zavedli zvýšená hygienická opatření. V našich obchodních kancelářích jsme realizovali řadu bezpečnostních opatření, jak pro naše zaměstnance, tak pro naše zákazníky. Na všech přepážkách byla instalována bezpečnostní plexiskla a v obchodní kanceláři Adria byla rozšířena čekací zóna o prostor pasáže Adria. Pro zaměstnance jednající se zákazníky společnosti jsou zajištěny ochranné pomůcky (ochranné štíty, roušky s vyměnitelným nanofiltrem, jednorázové rukavice).“ uvedl v této souvislosti předseda představenstva Pražské plynárenské Pavel Janeček.

O pravidlech pohybu v obchodních kancelářích a čekacích zónách budou zákazníci informování prostřednictvím informačních tabulí a plakátů, pomocí páskových koridorů. U vchodu budou k dispozici dezinfekční prostředky. Bude zajištěn průběžný úklid všech těchto prostor a dohled ostrahy nad dodržováním nových pravidel. Zákazníci budou moci využít rezervace návštěvy obchodní kanceláře na konkrétní čas, kterou Pražská plynárenská v rámci svých služeb umožňuje, a minimalizovat tak dobu vyřízení svých požadavků. Dispečink PPD a pohotovost PPSD bude nadále dodržovat mimořádný režim i po skončení nouzového stavu.

Mgr. Miroslav Vránek

Pražská plynárenská, a. s.

Pražská plynárenská a.s. Jsme tu pro vás

Patříme k předním dodavatelům energií v ČR, a proto nás zajímají vaše přání, potřeby, dotazy   
i podněty. Vyberte si, jak a kde s námi chcete komunikovat, a vše spolu snadno vyřešíme.

 

Online

Snadný přehled o vašich platbách, tarifech atd. a možnost vše vyřešit „na pár kliknutí“…

 

Zákaznický portál

Snadný přehled o vašich platbách, tarifech atd. a možnost vše vyřešit „na pár kliknutí“…

 

Tipy pro úspory

Praktické tipy, jak využívat a tedy i platit méně plynu a elektřiny, a přitom mít pořád doma teplo a pohodu…

Osobní kontakt

Podle našich zkušeností je mnohdy nejlepší spolu prostě mluvit nebo si napsat.  

 

Zákaznická centra

Zvolte nejbližší pobočku a domluvte si schůzku předem. Vše pak poběží hladce…

 

Kontakt

Neradi řešíte vše online a nehodí se vám jít do zákaznického centra? Nevadí, zkrátka nám zavolejte nebo napište…

Pražská plynárenská a.s. Našich klientů si vážíme

Snažíme se vám co nejvíce usnadnit a zpříjemnit život, abyste měli v oblasti energií vše vyřešené a funkční a mohli jste se věnovat všemu, na čem vám záleží.

Poradíme, vysvětlíme, pomůžeme

Potřebujete se zorientovat v nabídce energetických produktů a služeb, zvolit nejvýhodnější tarif, rozhodnout se o energetickém řešení pro váš dům nebo byt? Rádi vám poradíme a případně navrhneme konkrétní řešení pro vaši situaci.

Jsme dobrý soused

Je na nás spoleh a dodávky energií od nás plynou bez problémů. Jsme také stabilním partnerem řady kulturních a sportovních akcí, charitativních aktivit a institucí, a tak přispíváme k hezkému životu lidí ve městě a jeho okolí. Od velkých jako Metronome Prague nebo Signal Festival, až po ty nejmenší.

Jsme hospodární

Bez patosu a zodpovědně se staráme o to, abychom zachovali naše životní prostředí i pro příští generace. „Zelenější“ plyn, fotovoltaika, tepelná čerpadla, cirkulární energetická řešení pro městské části atd., ale i jednoduché změny jako zasílání elektronických faktur na e-mail místo papírových, to vše neodmyslitelně patří k životu Pražské plynárenské.

Aktuální odstávky v distribuční zóně Pražské plynárenské Distribuce 

 

Aktuální odstávky plynu najdete na  této stránce.

Co mám dělat, když cítím plyn

Pokud máte podezření, že cítíte ve vašem okolí plyn, volejte pohotovostní  linku na číslo 1239.

Na této nepřetržité pohotovostní lince můžete nahlásit následující události:

  • veškeré úniky zemního plynu
  • poruchy dodávky zemního plynu do místa spotřeby
  • závady nebo úniky na plynoměru
  • poruchy a závady na zařízení v majetku či užívání společnosti Pražská plynárenská Distribuce (plynovod, regulační stanice, přípojky atd.)

 

Další informace najdete na webu PPD.

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na možnou delší čekací dobu na našich obchodních kancelářích. Pokud nás plánujete navštívit, zvažte prosím využití zákaznického portálu, kde většinu požadavků vyřídíte pohodlně on-line, nebo rezervaci Vaší návštěvy. Děkujeme za pochopení.