Pražská plynárenská se vrací k běžnému provozu

Koncern Pražská plynárenská se po ukončení nouzového stavu 17. 5. 2020 (aktuálně známý termín), vyhlášeného vládou České republiky v souvislosti se šířením koronaviru, vrátí do běžného režimu. Obchodní kanceláře svým zákazníkům společnost otevřela již v pondělí 4. 5. 2020 ve standardní otevírací době.

„Ve všech společnostech koncernu jsme zavedli zvýšená hygienická opatření. V našich obchodních kancelářích jsme realizovali řadu bezpečnostních opatření, jak pro naše zaměstnance, tak pro naše zákazníky. Na všech přepážkách byla instalována bezpečnostní plexiskla a v obchodní kanceláři Adria byla rozšířena čekací zóna o prostor pasáže Adria. Pro zaměstnance jednající se zákazníky společnosti jsou zajištěny ochranné pomůcky (ochranné štíty, roušky s vyměnitelným nanofiltrem, jednorázové rukavice).“ uvedl v této souvislosti předseda představenstva Pražské plynárenské Pavel Janeček.

O pravidlech pohybu v obchodních kancelářích a čekacích zónách budou zákazníci informování prostřednictvím informačních tabulí a plakátů, pomocí páskových koridorů. U vchodu budou k dispozici dezinfekční prostředky. Bude zajištěn průběžný úklid všech těchto prostor a dohled ostrahy nad dodržováním nových pravidel. Zákazníci budou moci využít rezervace návštěvy obchodní kanceláře na konkrétní čas, kterou Pražská plynárenská v rámci svých služeb umožňuje, a minimalizovat tak dobu vyřízení svých požadavků. Dispečink PPD a pohotovost PPSD bude nadále dodržovat mimořádný režim i po skončení nouzového stavu.

Mgr. Miroslav Vránek

Pražská plynárenská, a. s.

Pražská plynárenská a.s. Jsme tu pro vás

Patříme k předním dodavatelům energií v ČR, a proto nás zajímají vaše přání, potřeby, dotazy   
i podněty. Vyberte si, jak a kde s námi chcete komunikovat, a vše spolu snadno vyřešíme.

 

Online

Snadný přehled o vašich platbách, tarifech atd. a možnost vše vyřešit „na pár kliknutí“…

 

Zákaznické portály

Snadný přehled o vašich platbách, tarifech atd. a možnost vše vyřešit „na pár kliknutí“…

 

Tipy pro úspory

Praktické tipy, jak využívat a tedy i platit méně plynu a elektřiny, a přitom mít pořád doma teplo a pohodu…

Osobní kontakt

Podle našich zkušeností je mnohdy nejlepší spolu prostě mluvit nebo si napsat.  

 

Zákaznická centra

Zvolte nejbližší pobočku a domluvte si schůzku předem. Vše pak poběží hladce…

 

Kontakt

Neradi řešíte vše online a nehodí se vám jít do zákaznického centra? Nevadí, zkrátka nám zavolejte nebo napište…

Pražská plynárenská a.s. Našich klientů si vážíme

Snažíme se vám co nejvíce usnadnit a zpříjemnit život, abyste měli v oblasti energií vše vyřešené a funkční a mohli jste se věnovat všemu, na čem vám záleží.

Poradíme, vysvětlíme, pomůžeme

Potřebujete se zorientovat v nabídce energetických produktů a služeb, zvolit nejvýhodnější tarif, rozhodnout se o energetickém řešení pro váš dům nebo byt? Rádi vám poradíme a případně navrhneme konkrétní řešení pro vaši situaci.

Jsme dobrý soused

Je na nás spoleh a dodávky energií od nás plynou bez problémů. Jsme také stabilním partnerem řady kulturních a sportovních akcí, charitativních aktivit a institucí, a tak přispíváme k hezkému životu lidí ve městě a jeho okolí. Od velkých jako Metronome Prague nebo Signal Festival, až po ty nejmenší.

Jsme hospodární

Bez patosu a zodpovědně se staráme o to, abychom zachovali naše životní prostředí i pro příští generace. „Zelenější“ plyn, fotovoltaika, tepelná čerpadla, cirkulární energetická řešení pro městské části atd., ale i jednoduché změny jako zasílání elektronických faktur na e-mail místo papírových, to vše neodmyslitelně patří k životu Pražské plynárenské.

Vážený zákazníku, od 17. 7. 2023 je Zákaznické centrum v paláci Adria, Jungmannova 31, Praha 1 dočasně přemístěno z ul. Jungmannova do ul. Národní 38 (1. patro, 2 min chůze, mapka ZDE ). Prosíme, omluvte dočasné omezení, které vám po dokončení rekonstrukce přinese větší pohodlí v nových prostorech.