Pražská plynárenská pomůže s trasováním

Pražská plynárenská, na základě sobotní výzvy premiéra ČR, nabídla část kapacity svého callcentra na pomoc hygienikům s trasováním kontaktů nakažených koronavirem. Do pomoci státu se může aktuálně zapojit přibližně 1/4 kapacity pracovníků obsluhujících zákaznickou linku Pražské plynárenské.

Společnost nabídla uvedené pracovníky na dobu neurčitou, dle potřeby hygieniků a v nejbližších dnech může tak dojít k jejich proškolení a praktickému zapojení do systému trasování.

V této souvislosti budou návazně provedena v rámci personálních kapacit Pražské plynárenské taková opatření, aby vzhledem k uvedené pomoci nedošlo k omezení služeb pro zákazníky.

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.