Pražská plynárenská podporuje energetické úspory soutěží „Šetříme Prahu“

Pražská plynárenská spouští, v rámci podpory energetických úspor v Praze,  pro organizace města soutěž „Šetříme Prahu“. Vítězové získají finanční příspěvky  na realizaci investičních opatření pro dlouhodobé snižování spotřeby energie.

Soutěž „Šetříme Prahu“ je určena pro městské části Hlavního města Prahy, příspěvkové organizace Hlavního města Prahy a jeho městských částí a rovněž pro společnosti vlastněné Hlavním městem Prahou, které využívají zemní plyn a nachází se v distribučním území společnosti Pražská plynárenská Distribuce.

Cílem soutěže je dosažení co nejvyšší úspory a snížení spotřeby zemního  plynu v nadcházející topné sezóně, tj. od 1.11. 2022 do 30.4. 2023.

Tři organizace, kterým se podaří realizovat v souladu s pravidly soutěže největší procentuální úspory zemního plynu v daném období, získají finanční příspěvky na realizaci dalších investičních opatření pro dlouhodobé snižování spotřeby energie.

Pro zapojení se do soutěže je nezbytné vyplnit registrační formulář nejpozději do 6. listopadu 2022.

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.