Pozor! Změna platebního účtu pro zákazníky kategorie „Maloodběr – zemní plyn“, netýká se kategorie „Domácnost“

Pozor!

  • Změna platebního účtu pro zákazníky kategorie „Maloodběr – zemní plyn“, netýká se kategorie „Domácnost“

Vážení zákazníci,
oznamujeme vám změnu platebního účtu společnosti Pražská plynárenská, a. s. pro zákazníky kategorie „Maloodběr – zemní plyn“, netýká se kategorie „Domácnost“.
Rušený platební účet: 27-0916780043/0300    Nový platební účet: 35-3600132/0800
Dovolujeme si vás požádat o změnu čísla účtu ve vašem platebním systému pro zasílání plateb ve prospěch společnosti Pražská plynárenská, a.s., nebo pro inkasování plateb z vašeho účtu, a to nejpozději ke dni 30.6.2019, po tomto datu již nebude účet 27-0916780043/0300 aktivní.

  • Změna platebního účtu pro zákazníky kategorie „Velkoodběr a střední odběr – zemní plyn“, netýká se kategorie „Domácnost“ a „Maloodběr“

Vážení zákazníci,
oznamujeme vám uzavření platebního účtu společnosti Pražská plynárenská, a. s. 7122-0916780043/0300 pro zákazníky kategorie „Velkoodběr a střední odběr – zemní plyn“.
Zákazníci, kterých se tato změna týká, byli písemně informováni a byl jim sdělen i nový platební účet. 
Dovolujeme si vás požádat o změnu čísla účtu ve vašem platebním systému pro zasílání plateb ve prospěch společnosti Pražská plynárenská, a.s., nebo pro inkasování plateb z vašeho účtu, a to nejpozději ke dni 31.7.2019, po tomto datu již nebude tento účet aktivní.

Aktuality

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.