Platforma DoToho spojí malé pražské podnikatele s mentory

Více na: seznamzpravy.cz

Majitelům malých a středních podniků zvláště v Praze má s podnikáním pomoci nová platforma DoToho! Díky ní se podnikatelé spojí s mentory a odborníky z oblasti podnikání a mohou s nimi zdarma konzultovat problémy své firmy.

Cílem je oživení podnikání a rozvoj byznysu v Praze, řekl novinářům ředitel Pražského inovačního institutu (PII) Bohumil Kartous. PII je spolu s pražským byznysovým centrem Opero zakladatelem platformy, kterou podpořilo hlavní město.
„V době, kdy řada podniků není v kondici, kdy by si mohly dovolit zaplatit mentora, tak my přicházíme s programem, který bude pro malé a střední podnikatele v Praze zdarma,“ řekl Kartous.
Program je určený pro majitele nebo vedoucí pracovníky malých a středních firem zvláště z Prahy, které mají obrat do 300 milionů korun a alespoň tři zaměstnance. Hlásit se mohou od dnešního dne na webu dotoho.pro. Každý podnikatel, který se do programu přihlásí, získá na dva měsíce k dispozici svého mentora. Ten bude podle spoluzakladatele platformy DoToho! a spoluzakladatele pražského byznysového centra Opero Pavla Přikryla vybraný tak, aby co nejlépe odpovídal potřebám přihlášené firmy a mentorovanému bude předávat své zkušenosti, znalosti a názory. „Mentoři, kteří už se nám do platformy hlásí a nyní je jich přes 50, jsou špičkoví byznysmeni, majitelé význačných firem a vysocí manažeři,“ řekl Přikryl a doplnil, že mentoři by mohli v budoucnu spolupracovat s 200 i více podniky.
Dále budou přihlášeným podnikatelům k dispozici experti z oblastí jako třeba obchod, marketing, komunikace, financování a dotace nebo logistika, kteří budou zdarma poskytovat konzultace. Součástí programu budou podle Přikryla také on-line školení, kterých se budou moci účastnit i do programu nezapojení podnikatelé.
Program je zdarma díky finanční podpoře hlavního města Prahy, projektu Prague Smart Accelerator hrazeného z fondů Evropské Unie a vybraných firem jako Google, Pražská energetika, T-Mobile či Pražská plynárenská. Hlavní město podle Kartouse přispělo 1475000 korun. Nad programem, který se stane součástí pražské inovační strategie, převzal záštitu pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti). Program bude trvat minimálně do konce července 2021.

Pražská plynárenská a.s. Jsme tu pro vás

Patříme k předním dodavatelům energií v ČR, a proto nás zajímají vaše přání, potřeby, dotazy   
i podněty. Vyberte si, jak a kde s námi chcete komunikovat, a vše spolu snadno vyřešíme.

 

Online

Snadný přehled o vašich platbách, tarifech atd. a možnost vše vyřešit „na pár kliknutí“…

 

Zákaznické portály

Snadný přehled o vašich platbách, tarifech atd. a možnost vše vyřešit „na pár kliknutí“…

 

Tipy pro úspory

Praktické tipy, jak využívat a tedy i platit méně plynu a elektřiny, a přitom mít pořád doma teplo a pohodu…

Osobní kontakt

Podle našich zkušeností je mnohdy nejlepší spolu prostě mluvit nebo si napsat.  

 

Zákaznická centra

Zvolte nejbližší pobočku a domluvte si schůzku předem. Vše pak poběží hladce…

 

Kontakt

Neradi řešíte vše online a nehodí se vám jít do zákaznického centra? Nevadí, zkrátka nám zavolejte nebo napište…

Pražská plynárenská a.s. Našich klientů si vážíme

Snažíme se vám co nejvíce usnadnit a zpříjemnit život, abyste měli v oblasti energií vše vyřešené a funkční a mohli jste se věnovat všemu, na čem vám záleží.

Poradíme, vysvětlíme, pomůžeme

Potřebujete se zorientovat v nabídce energetických produktů a služeb, zvolit nejvýhodnější tarif, rozhodnout se o energetickém řešení pro váš dům nebo byt? Rádi vám poradíme a případně navrhneme konkrétní řešení pro vaši situaci.

Jsme dobrý soused

Je na nás spoleh a dodávky energií od nás plynou bez problémů. Jsme také stabilním partnerem řady kulturních a sportovních akcí, charitativních aktivit a institucí, a tak přispíváme k hezkému životu lidí ve městě a jeho okolí. Od velkých jako Metronome Prague nebo Signal Festival, až po ty nejmenší.

Jsme hospodární

Bez patosu a zodpovědně se staráme o to, abychom zachovali naše životní prostředí i pro příští generace. „Zelenější“ plyn, fotovoltaika, tepelná čerpadla, cirkulární energetická řešení pro městské části atd., ale i jednoduché změny jako zasílání elektronických faktur na e-mail místo papírových, to vše neodmyslitelně patří k životu Pražské plynárenské.

Vážení zákazníci, velmi si vážíme zvýšeného zájmu o naše služby. I přes veškeré úsilí však dochází k přetížení většiny dostupných kanálů, což může mít za následek delší čekací dobu na vyřízení telefonických a písemných požadavků včetně odbavení v obchodních kancelářích. Naši zaměstnanci Vám děkují za pochopení v tomto náročném období.