Plánované organizační změny u společnosti Pražská plynárenská Holding

Informace zveřejněné na internetu ohledně společnosti Pražská plynárenská Holding se naší společnosti ani našich zákazníků nijak netýkají.
Našim 400 tis. zákazníkům dodává plyn a elektřinu společnost Pražská plynárenská, akciová společnost.

Společnost Pražská plynárenská Holding je vlastníkem akcií a při zrušení Pražské plynárenské Holding přejdou akcie přímo do vlastnictví hlavního města Prahy.
Plánovaná změna je logická a organizačního charakteru, pro spol. Pražská plynárenská, a.s., se nic nemění.

Pražská plynárenská, a.s., jako jeden z mála, možná vůbec jediný dodavatel plynu v České republice, v roce 2018 svým zákazníkům plyn nezdražil. Místo toho snižujeme náklady řadou opatření a s mnohými z nich nám pomáhají naši zákazníci, například přechodem na elektronické vyúčtování a bezhotovostní platební metody.

  • Pokud ještě nemáte všechna odběrná místa u Pražské plynárenské, včetně elektřiny, přejděte k nám
  • Pokud ještě nemáte elektronickou fakturu nebo si necháte posílat přeplatky složenkou, přejděte na elektronickou komunikaci a my vás za to odměníme

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.