Petr Kovařík se stal novým členem představenstva Pražské plynárenské zodpovědným za strategii

Petr Kovařík se stal novým členem představenstva Pražské plynárenské zodpovědným za strategii

Dozorčí rada Pražské plynárenské jmenovala Petra Kovaříka členem představenstva společnosti zodpovědným za oblast strategie s platností od 1. června 2021. Petr má více než dvacetiletou zkušenost s vrcholovým vedením podniků, se stanovováním strategií a jejich plánováním, prosazováním a dodáváním přesvědčivých výsledků. Více než sedm let byl generálním ředitelem potravinářské firmy Molson Coors pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko, působil také jako obchodní ředitel ve společnostech CVC Capital Partners a Anheuser Busch – InBev.

„Očekávám, že Petr přinese do Pražské plynárenské nové nápady a zkušenosti, které načerpal v rychloobrátkovém a velmi zákaznicky orientovaném byznysu,“ uvedl předseda představenstva Pražské plynárenské Martin Pacovský.

Mgr. Miroslav Vránek

miroslav.vranek@ppas.cz

 

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.