Michelské Zákaznické centrum Pražské plynárenské v novém

Pražská plynárenská uvedla v nově zrekonstruovaných prostorách svého Michelského areálu v Ulici U Plynárny 500, Praha 4 do provozu nové Zákaznické centrum. Pro veřejnost jsou v jeho rámci k dispozici nejen veškeré služby související s dodávkou zemního plynu a elektřiny, ale i celá řada služeb doplňkových.

„Velká část našich zákazníků stále upřednostňuje možnost vyřídit si své záležitosti na pobočce, proto nás nyní mohou navštívit nejen v centru Prahy, ale i v nově zrekonstruovaném Zákaznickém centru v areálu Michelské plynárny. Věříme, že se nám podařilo vytvořit příjemné prostřední za dodržení těch nejpřísnějších hygienických opatření. Zákazníci si zde mohou vyřídit veškeré služby související s dodávkou zemního plynu a elektřiny, ale i řadu doplňkových služeb souvisejících například se servisem spotřebičů, modernizací energetického systému nebo alternativním využití energií, které naše společnost nabízí“, uvedl předseda představenstva Pražské plynárenské Martin Pacovský.

Otevírací doba přepážek a pokladny je Po-Čt od 8:30 do 18:00, Pá od 8:30 do 12:00. V případě potřeby si lze přesný termín návštěvy rezervovat prostřednictvím webových stránek www.ppas.cz. Otevírací doba pro podatelnu je Po-Čt od 7:00 do 15:30, Pá od 7:00 do 13:00. K dispozici je bezplatné parkování uvnitř areálu.

Vzhledem k situaci ohledně pandemie koronaviru jsou, stejně jako na všech dalších kontaktních místech Pražské plynárenské, samozřejmostí veškerá opatření vyplývající z nařízení vlády a eliminující riziko případné nákazy.

Nově otevření Zákaznické centrum je součástí historického areálu Michelské plynárny. Ta byla postavena v letech 1925-27 dle návrhu českého architekta Josefa Kalouse a ve své době patřila k největším a nejmodernějším v Evropě. „Jedná se bezesporu v mnoha ohledech a výjimečný areál a my považuje za svou povinnost jej spravovat a citlivě rekonstruovat tak, aby byl pro budoucí generace v co možná největší možné míře zachován jeho původní historický charakter“ doplnil Martin Pacovský.

Pražská plynárenská patří dlouhodobě mezi nejvýznamnější tuzemské dodavatele energií. Plynem a elektřinou spolehlivě zásobujeme více než 425 tisíc odběrných míst po celé republice. Společnost je ve vlastnictví hlavního města Prahy.

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.