Michelské Zákaznické centrum Pražské plynárenské v novém

Pražská plynárenská uvedla v nově zrekonstruovaných prostorách svého Michelského areálu v Ulici U Plynárny 500, Praha 4 do provozu nové Zákaznické centrum. Pro veřejnost jsou v jeho rámci k dispozici nejen veškeré služby související s dodávkou zemního plynu a elektřiny, ale i celá řada služeb doplňkových.

„Velká část našich zákazníků stále upřednostňuje možnost vyřídit si své záležitosti na pobočce, proto nás nyní mohou navštívit nejen v centru Prahy, ale i v nově zrekonstruovaném Zákaznickém centru v areálu Michelské plynárny. Věříme, že se nám podařilo vytvořit příjemné prostřední za dodržení těch nejpřísnějších hygienických opatření. Zákazníci si zde mohou vyřídit veškeré služby související s dodávkou zemního plynu a elektřiny, ale i řadu doplňkových služeb souvisejících například se servisem spotřebičů, modernizací energetického systému nebo alternativním využití energií, které naše společnost nabízí“, uvedl předseda představenstva Pražské plynárenské Martin Pacovský.

Otevírací doba přepážek a pokladny je Po-Čt od 8:30 do 18:00, Pá od 8:30 do 12:00. V případě potřeby si lze přesný termín návštěvy rezervovat prostřednictvím webových stránek www.ppas.cz. Otevírací doba pro podatelnu je Po-Čt od 7:00 do 15:30, Pá od 7:00 do 13:00. K dispozici je bezplatné parkování uvnitř areálu.

Vzhledem k situaci ohledně pandemie koronaviru jsou, stejně jako na všech dalších kontaktních místech Pražské plynárenské, samozřejmostí veškerá opatření vyplývající z nařízení vlády a eliminující riziko případné nákazy.

Nově otevření Zákaznické centrum je součástí historického areálu Michelské plynárny. Ta byla postavena v letech 1925-27 dle návrhu českého architekta Josefa Kalouse a ve své době patřila k největším a nejmodernějším v Evropě. „Jedná se bezesporu v mnoha ohledech a výjimečný areál a my považuje za svou povinnost jej spravovat a citlivě rekonstruovat tak, aby byl pro budoucí generace v co možná největší možné míře zachován jeho původní historický charakter“ doplnil Martin Pacovský.

Pražská plynárenská patří dlouhodobě mezi nejvýznamnější tuzemské dodavatele energií. Plynem a elektřinou spolehlivě zásobujeme více než 425 tisíc odběrných míst po celé republice. Společnost je ve vlastnictví hlavního města Prahy.

Pražská plynárenská a.s. Jsme tu pro vás

Patříme k předním dodavatelům energií v ČR, a proto nás zajímají vaše přání, potřeby, dotazy   
i podněty. Vyberte si, jak a kde s námi chcete komunikovat, a vše spolu snadno vyřešíme.

 

Online

Snadný přehled o vašich platbách, tarifech atd. a možnost vše vyřešit „na pár kliknutí“…

 

Zákaznické portály

Snadný přehled o vašich platbách, tarifech atd. a možnost vše vyřešit „na pár kliknutí“…

 

Tipy pro úspory

Praktické tipy, jak využívat a tedy i platit méně plynu a elektřiny, a přitom mít pořád doma teplo a pohodu…

Osobní kontakt

Podle našich zkušeností je mnohdy nejlepší spolu prostě mluvit nebo si napsat.  

 

Zákaznická centra

Zvolte nejbližší pobočku a domluvte si schůzku předem. Vše pak poběží hladce…

 

Kontakt

Neradi řešíte vše online a nehodí se vám jít do zákaznického centra? Nevadí, zkrátka nám zavolejte nebo napište…

Pražská plynárenská a.s. Našich klientů si vážíme

Snažíme se vám co nejvíce usnadnit a zpříjemnit život, abyste měli v oblasti energií vše vyřešené a funkční a mohli jste se věnovat všemu, na čem vám záleží.

Poradíme, vysvětlíme, pomůžeme

Potřebujete se zorientovat v nabídce energetických produktů a služeb, zvolit nejvýhodnější tarif, rozhodnout se o energetickém řešení pro váš dům nebo byt? Rádi vám poradíme a případně navrhneme konkrétní řešení pro vaši situaci.

Jsme dobrý soused

Je na nás spoleh a dodávky energií od nás plynou bez problémů. Jsme také stabilním partnerem řady kulturních a sportovních akcí, charitativních aktivit a institucí, a tak přispíváme k hezkému životu lidí ve městě a jeho okolí. Od velkých jako Metronome Prague nebo Signal Festival, až po ty nejmenší.

Jsme hospodární

Bez patosu a zodpovědně se staráme o to, abychom zachovali naše životní prostředí i pro příští generace. „Zelenější“ plyn, fotovoltaika, tepelná čerpadla, cirkulární energetická řešení pro městské části atd., ale i jednoduché změny jako zasílání elektronických faktur na e-mail místo papírových, to vše neodmyslitelně patří k životu Pražské plynárenské.

Vážení zákazníci, velmi si vážíme zvýšeného zájmu o naše služby. I přes veškeré úsilí však dochází k přetížení většiny dostupných kanálů, což může mít za následek delší čekací dobu na vyřízení telefonických a písemných požadavků včetně odbavení v obchodních kancelářích. Naši zaměstnanci Vám děkují za pochopení v tomto náročném období.