Michelské Zákaznické centrum Pražské plynárenské v novém

Pražská plynárenská uvedla v nově zrekonstruovaných prostorách svého Michelského areálu v Ulici U Plynárny 500, Praha 4 do provozu nové Zákaznické centrum. Pro veřejnost jsou v jeho rámci k dispozici nejen veškeré služby související s dodávkou zemního plynu a elektřiny, ale i celá řada služeb doplňkových.

„Velká část našich zákazníků stále upřednostňuje možnost vyřídit si své záležitosti na pobočce, proto nás nyní mohou navštívit nejen v centru Prahy, ale i v nově zrekonstruovaném Zákaznickém centru v areálu Michelské plynárny. Věříme, že se nám podařilo vytvořit příjemné prostřední za dodržení těch nejpřísnějších hygienických opatření. Zákazníci si zde mohou vyřídit veškeré služby související s dodávkou zemního plynu a elektřiny, ale i řadu doplňkových služeb souvisejících například se servisem spotřebičů, modernizací energetického systému nebo alternativním využití energií, které naše společnost nabízí“, uvedl předseda představenstva Pražské plynárenské Martin Pacovský.

Otevírací doba přepážek a pokladny je Po-Čt od 8:30 do 18:00, Pá od 8:30 do 12:00. V případě potřeby si lze přesný termín návštěvy rezervovat prostřednictvím webových stránek www.ppas.cz. Otevírací doba pro podatelnu je Po-Čt od 7:00 do 15:30, Pá od 7:00 do 13:00. K dispozici je bezplatné parkování uvnitř areálu.

Vzhledem k situaci ohledně pandemie koronaviru jsou, stejně jako na všech dalších kontaktních místech Pražské plynárenské, samozřejmostí veškerá opatření vyplývající z nařízení vlády a eliminující riziko případné nákazy.

Nově otevření Zákaznické centrum je součástí historického areálu Michelské plynárny. Ta byla postavena v letech 1925-27 dle návrhu českého architekta Josefa Kalouse a ve své době patřila k největším a nejmodernějším v Evropě. „Jedná se bezesporu v mnoha ohledech a výjimečný areál a my považuje za svou povinnost jej spravovat a citlivě rekonstruovat tak, aby byl pro budoucí generace v co možná největší možné míře zachován jeho původní historický charakter“ doplnil Martin Pacovský.

Pražská plynárenská patří dlouhodobě mezi nejvýznamnější tuzemské dodavatele energií. Plynem a elektřinou spolehlivě zásobujeme více než 425 tisíc odběrných míst po celé republice. Společnost je ve vlastnictví hlavního města Prahy.

Pražská plynárenská a.s. Jsme tu pro vás

Patříme k předním dodavatelům energií v ČR, a proto nás zajímají vaše přání, potřeby, dotazy   
i podněty. Vyberte si, jak a kde s námi chcete komunikovat, a vše spolu snadno vyřešíme.

 

Online

Snadný přehled o vašich platbách, tarifech atd. a možnost vše vyřešit „na pár kliknutí“…

 

Zákaznický portál

Snadný přehled o vašich platbách, tarifech atd. a možnost vše vyřešit „na pár kliknutí“…

 

Tipy pro úspory

Praktické tipy, jak využívat a tedy i platit méně plynu a elektřiny, a přitom mít pořád doma teplo a pohodu…

Osobní kontakt

Podle našich zkušeností je mnohdy nejlepší spolu prostě mluvit nebo si napsat.  

 

Zákaznická centra

Zvolte nejbližší pobočku a domluvte si schůzku předem. Vše pak poběží hladce…

 

Kontakt

Neradi řešíte vše online a nehodí se vám jít do zákaznického centra? Nevadí, zkrátka nám zavolejte nebo napište…

Pražská plynárenská a.s. Našich klientů si vážíme

Snažíme se vám co nejvíce usnadnit a zpříjemnit život, abyste měli v oblasti energií vše vyřešené a funkční a mohli jste se věnovat všemu, na čem vám záleží.

Poradíme, vysvětlíme, pomůžeme

Potřebujete se zorientovat v nabídce energetických produktů a služeb, zvolit nejvýhodnější tarif, rozhodnout se o energetickém řešení pro váš dům nebo byt? Rádi vám poradíme a případně navrhneme konkrétní řešení pro vaši situaci.

Jsme dobrý soused

Je na nás spoleh a dodávky energií od nás plynou bez problémů. Jsme také stabilním partnerem řady kulturních a sportovních akcí, charitativních aktivit a institucí, a tak přispíváme k hezkému životu lidí ve městě a jeho okolí. Od velkých jako Metronome Prague nebo Signal Festival, až po ty nejmenší.

Jsme hospodární

Bez patosu a zodpovědně se staráme o to, abychom zachovali naše životní prostředí i pro příští generace. „Zelenější“ plyn, fotovoltaika, tepelná čerpadla, cirkulární energetická řešení pro městské části atd., ale i jednoduché změny jako zasílání elektronických faktur na e-mail místo papírových, to vše neodmyslitelně patří k životu Pražské plynárenské.

Aktuální odstávky v distribuční zóně Pražské plynárenské Distribuce 

 

Aktuální odstávky plynu najdete na  této stránce.

Co mám dělat, když cítím plyn

Pokud máte podezření, že cítíte ve vašem okolí plyn, volejte pohotovostní  linku na číslo 1239.

Na této nepřetržité pohotovostní lince můžete nahlásit následující události:

  • veškeré úniky zemního plynu
  • poruchy dodávky zemního plynu do místa spotřeby
  • závady nebo úniky na plynoměru
  • poruchy a závady na zařízení v majetku či užívání společnosti Pražská plynárenská Distribuce (plynovod, regulační stanice, přípojky atd.)

 

Další informace najdete na webu PPD.

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na možnou delší čekací dobu na našich obchodních kancelářích. Pokud nás plánujete navštívit, zvažte prosím využití zákaznického portálu, kde většinu požadavků vyřídíte pohodlně on-line, nebo rezervaci Vaší návštěvy. Děkujeme za pochopení.