METRO 13.10.2020

Pražská plynárenská pomůže s trasováním

Společnost Pražská plynárenská nabídla, na základě sobotní výzvy premiéra, část kapacity svého callcentra na pomoc hygienikům s trasováním kontaktů nakažených koronavirem. Do pomoci státu se může aktuálně zapojit přibližně čtvrtina kapacity pracovníků obsluhujících zákaznickou linku. Společnost nabídla uvedené pracovníky na dobu neurčitou, dle potřeby hygieniků a v nejbližších dnech může tak dojít k jejich proškolení a praktickému zapojení. Kvůli této pomoci ale nedojde k omezení služeb pro zákazníky.

Aktuality

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.