Aby byl život v našem městě veselejší, podporujeme Letní Letnou

 

Věříme, že společenský a kulturní život dává Praze tu správnou energii, a tak jsme jeho aktivní součástí. Podporujeme českou uměleckou scénu a společenské dění v naší metropoli, mimo jiné jsme se stali partnerem českého programu festivalu nového cirkusu Letní Letná, který do Prahy již po dvacáté přinese ta nejlepší představení předních souborů z celého světa a představí horké novinky českých artistických uskupení.

Soutěžte s námi o vstupenky

Letní Letná proběhne od 16.8. do 3.9. a nabídne 194 samostatných představení. A protože se rádi o naše partnerství podělíme s Vámi, našimi zákazníky a přáteli, můžete některá představení navštívit zdarma! Na našem Facebooku pořádáme 2 soutěže o celkem 10 vstupenek. Zkusíte své štěstí?

Na Letní Letné s námi můžete nejen obdivovat výkony novodobých cirkusáků a divadelníků, ale také relaxovat v naší chillout zóně, která nabídne i designová odpočívadla se solárním zdrojem k nabíjení telefonů.

Přijďte s dětmi na koláč/ž!

Pokud na Letnou vyrazíte s dětmi, můžete je nechat tvořit v našich autorských výtvarných dílnách Hurá na koláč/ž, kterou připravila námi provozovaná Galerie Smečky.  
Pod vedením umělců, kteří s galerií spolupracují, si děti mohou hravou technikou koláže vytvořit vlastní obraz nebo originální masku. Proč právě koláž? Možná jste netušili, ale Pražská plynárenská vlastní obsáhlou sbírku děl české koláže.

Na koláč/ž zveme všechny tvořivé duše od 5 let, mladším umělcům pomohou rodiče.

Kdy budeme společně tvořit?

Tvůrčí dílny budou probíhat ve dnech konání festivalu vždy v úterý a ve čtvrtek (pro přesnost tedy 17., 22., 24., 29. a 31.8.) od 15 do 18 h.

Kde dílny najdete?

Naše dílny najdete ve stanu s doprovodnými výtvarnými aktivitami v blízkosti Českého stanu. Na Letné vás jistě navede mapka festivalového areálu.

Kdo dílny povede?

Autorskou tvůrčí dílnou vaše děti provedou umělkyně Klaudie Hlavatá a Markéta Hlinovská.

Klaudie Hlavatá absolvovala Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru Vladimíra Skrepla, Jiřího Kovandy a Jana Šerýcha. V roce 2016 studovala intermediální konfrontace pod vedením Jiřího Davida a Milana Saláka na UMPRUM. Je finalistkou Ceny kritiky za mladou malbu v Galerii Kritiků a v roce 2021 se dostala také do finále prestižní mezinárodní ceny STRABAG. Má za sebou již několik samostatných a skupinových výstav v Česku.

Markéta Hlinovská svá studia na Akademii výtvarných umění zakončila v ateliéru grafiky prof. Jiřího Lindovského, za diplomovou práci získala Cenu rektora AVU a Ateliérovou cenu. V letech 2006-2007 pobývala na zahraniční stáži na École Nationale Supérieure d’Art ve francouzském Dijonu, v roce 2017 na rezidenčním pobytu v AXÉNEO7 v Kanadě, Ottawě. Je zastoupena jak v českých, tak zahraničních sbírkách.

 

 

Těšíme se na setkání na Letné!

Pražská plynárenská  
 

 

Aktuality

Pražská plynárenská a.s. Jsme tu pro vás

Patříme k předním dodavatelům energií v ČR, a proto nás zajímají vaše přání, potřeby, dotazy   
i podněty. Vyberte si, jak a kde s námi chcete komunikovat, a vše spolu snadno vyřešíme.

 

Online

Snadný přehled o vašich platbách, tarifech atd. a možnost vše vyřešit „na pár kliknutí“…

 

Zákaznické portály

Snadný přehled o vašich platbách, tarifech atd. a možnost vše vyřešit „na pár kliknutí“…

 

Tipy pro úspory

Praktické tipy, jak využívat a tedy i platit méně plynu a elektřiny, a přitom mít pořád doma teplo a pohodu…

Osobní kontakt

Podle našich zkušeností je mnohdy nejlepší spolu prostě mluvit nebo si napsat.  

 

Zákaznická centra

Zvolte nejbližší pobočku a domluvte si schůzku předem. Vše pak poběží hladce…

 

Kontakt

Neradi řešíte vše online a nehodí se vám jít do zákaznického centra? Nevadí, zkrátka nám zavolejte nebo napište…

Pražská plynárenská a.s. Našich klientů si vážíme

Snažíme se vám co nejvíce usnadnit a zpříjemnit život, abyste měli v oblasti energií vše vyřešené a funkční a mohli jste se věnovat všemu, na čem vám záleží.

Poradíme, vysvětlíme, pomůžeme

Potřebujete se zorientovat v nabídce energetických produktů a služeb, zvolit nejvýhodnější tarif, rozhodnout se o energetickém řešení pro váš dům nebo byt? Rádi vám poradíme a případně navrhneme konkrétní řešení pro vaši situaci.

Jsme dobrý soused

Je na nás spoleh a dodávky energií od nás plynou bez problémů. Jsme také stabilním partnerem řady kulturních a sportovních akcí, charitativních aktivit a institucí, a tak přispíváme k hezkému životu lidí ve městě a jeho okolí. Od velkých jako Metronome Prague nebo Signal Festival, až po ty nejmenší.

Jsme hospodární

Bez patosu a zodpovědně se staráme o to, abychom zachovali naše životní prostředí i pro příští generace. „Zelenější“ plyn, fotovoltaika, tepelná čerpadla, cirkulární energetická řešení pro městské části atd., ale i jednoduché změny jako zasílání elektronických faktur na e-mail místo papírových, to vše neodmyslitelně patří k životu Pražské plynárenské.

Vážený zákazníku, od 17. 7. 2023 je Zákaznické centrum v paláci Adria, Jungmannova 31, Praha 1 dočasně přemístěno z ul. Jungmannova do ul. Národní 38 (1. patro, 2 min chůze, mapka ZDE ). Prosíme, omluvte dočasné omezení, které vám po dokončení rekonstrukce přinese větší pohodlí v nových prostorech.