ERU Cenové rozhodnutí pro plyn a elektřinu v souvislosti s COVID-19

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali, že za účelem eliminace ekonomického dopadu souvisejícího s koronavirovou epidemií došlo k vydání příslušných Cenových rozhodnutí Energetickým regulačním úřadem. Cenová rozhodnutí upravují pro období měsíce dubna až června 2020 některé podmínky související se zajišťováním služeb přepravních, přenosových a distribučních soustav. V případě zemního plynu jsou nově nastavené podmínky realizovány automaticky bez nutnosti aktivní součinnosti zákazníka. V případě elektrické energie musí zákazník o případnou změnu dle nastavených pravidel požádat. Jedná se zejména o možnost změny distribuční sazby pro uvedené období u zákazníků napojených na nízkém napětí (zpravidla domácnosti a drobní podnikatelé) a dále zejména o možnost změny sjednané rezervované kapacity pro uvedené období u zákazníků napojených na vysokém a velmi vysokém napětí.

Odkazy na uvedená cenová rozhodnutí:

http://www.eru.cz/cs/-/cenove-rozhodnuti-c-1-20-3
http://www.eru.cz/cs/-/cenove-rozhodnuti-c-2-2020
http://www.eru.cz/cs/-/cenove-rozhodnuti-c-3-20-4

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.