DOSTIHOVÝ DEN PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ 2019

Tradičně v polovině května vrcholí úvodní část dostihové sezóny prvním dílem Klasické trojkoruny: letos již 98. Velkou jarní cenou Pražské plynárenské. V dostihový den je připraveno osm dostihů. Atraktivní položkou bude také Memoriál dr. Otakara Frankenbergera, v němž se představí další adepti na start v Českém derby. Dostihový den Pražské plynárenské, to je odpoledne plné krásných koní, úžasné atmosféry a napětí. Spousta zábavy a radosti čeká i na nejmenší návštěvníky, jízdy na ponících zdarma, venkovní hřiště s atrakcemi, krytý dětský koutek a další. Pro zákazníky Pražské plynárenské vstup ZDARMA. Stačí předložit Zákaznickou kartu, fakturu či smlouvu. Přijměte naše pozvání a přijďte se podívat v sobotu 11. května 2019 na dostihové závodiště ve Velké Chuchli. Dostihový den začíná od 13.00 hod. Areál je otevřen od 11.00 hod. Těšíme se na vás!

 

Aktuality

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.