Vylosovali jsme výherce soutěže se Zákaznickou kartou Pražské plynárenské

Dne 26. 11. 2018 proběhlo losování výherců naší soutěže se Zákaznickou kartou, která probíhala v termínu od 10. září 2018 do 20. listopadu 2018. Hrálo se o letecký zájezd od CK Blue Style do hotelu Fort Arabesque Resort and Spa 4*+ v Egyptě pro 2 osoby se stravováním all inclusive, poukaz v hodnotě 2 000 Kč na nákup sportovního zboží či, zapůjčení vozu CNG na víkend a další ceny. Vylosováno bylo 15 šťastných výherců, které vyrozumíme jednotlivě. Všem děkujeme za účast a vylosovaným blahopřejeme.

1

Eva

Chlumská

2

Miroslava

Nováková

3

Marie

Slavíčková

4

Tomáš

Krátký

5

Bohumil

Barochovský

6

Maya

Marinova

7

Irena

Suchánková

8

Milada

Strnadová

9

Helena

Faltusová

10

Miluše

Chuchvalcová

11

Lenka

Kocábková

12

Olga

Tomková

13

Gabriela

Fricová

14

Marie

Nováková

15

Tomáš

Štampach

Všem děkujeme za účast.

Zúčastnili jste se soutěže a nevyhráli? Nevadí, rozjíždíme další soutěž. V nejbližší době ji vyhlásíme a také bude o co hrát. Pro více informací sledujte naše internetové stránky www.ppas.cz a Facebook.

Pokud ještě nemáte Zákaznickou kartu, získejte ji zdarma na www.ppas.cz, osobně v našich obchodních kancelářích nebo na pobočkách České pošty v Praze.

Aktuality

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.