Automatická a ruční myčka

Profesionální a důkladné mytí Interiéru i exteriéru. Jedině na Praha 4-Michle.

 
 

RUČNÍ MYTÍ NYNÍ ZA VÝHODNÉ CENY! 

Vaše auto si žádá řádné čištění od podvozku až ke střeše se zastávkou u volantu? Žádné automatické programy nenahradí pečlivou ruku a vševidoucí oko zkušeného profesionála!

Přijeďte za odborníkem na Prahu 4!

Objednejte u nás svému vozu hýčkání na tel. +420 602 285 587 nebo na emailu doprava@ppas.cz. V areálu Pražské Plynárenské v Michli se mu náš pracovník podívá i tam, kam se myčka nedostane. Vyčistí nejen interiér, ale i exteriér. Zkrátka zajistí, aby se vaše vozidlo blýskalo ze všech stran!

Balíček Ruční mytí za 990 Kč zahrnuje:

  • Základní umytí a navoskování vozu
  • Umytí podběhů a disků kol
  • Umytí vnitřní hrany dveří, prahů a sloupků
  • Kompletní vysušení karosérie
  • Ošetření pneumatik
  • Vyčištění světlometů a zpětných zrcátek
  • Umytí vnitřních i vnějších skel
  • Ošetření palubní desky a ostatních plastů
  • Vyluxování interiérů a zavazadlového prostoru

Ceník ručního mytí

Dopřejete svému autu základní mytí rukou profesionála. Další služby se najdete v tomto ceníku.

Ruční mytí exteriéru, čištění interiéruCENA vč. DPH
Základní umytí a navoskování vozu, Umytí podběhů a disků kol, Umytí vnitřní hrany dveří, prahů a sloupků, Kompletní vysušení karosérie, Ošetření pneumatik, Vyčištění světlometů a zpětných zrcátek, Umytí vnitřních i vnějších skel, Ošetření palubní desky a ostatních plastů, Vyluxování interiérů a zavazadlového prostoru

 

Nyní 990 Kč

Doplňkové službyCENA vč. DPH

Tepovaní sedaček (pouze látkové)

Jedná se o hloubkové čištění suchou parou, která zabíjí bakterie, zbavuje zápachu a dezinfikuje. Jde o ideální metodu, jezdí-li v autě alergické osoby. Navíc je pára šetrná k materiálu, který nebledne.

 

890 Kč

 

Dezinfekce interiéru ozónem

Nejúčinnější metoda vyčištění vzduchu přímo v kabině auta. Považujeme ji za vhodný doplněk k dezinfekci klimatizace. Pokud jste zamezili šíření bakterií pod kapotou, byla by škoda dopustit, aby se z prostoru vozu do klimatizace znovu dostaly.

 

590 Kč

 

 Ceník automatického mytí

ProgramNázevCENA vč. DPH
1BASIC100 Kč
Mytí kartáči se šamponem; sušení 
   
2STANDARD150 Kč
Aktivní pěna; tlakové mytí boků; mytí kartáči se šamponem; sušení 
   
3SUPER200 Kč
Aktivní pěna; tlakové mytí střechy a boků; mytí kartáči se šamponem; vosk; sušení 
   
4EXCLUSIVE250 Kč
Chemické předmytí; Aktivní pěna 2x; tlakové mytí střechy, boků a kol; mytí kartáči se šamponem; leštící vosk; oplach; sušení 
   
5STANDARD (majáky, zahrádky)180 Kč
Aktivní pěna; tlakové mytí boků; mytí kartáči se šamponem; sušení 

 

 

 

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.