Divadlo Kalich

Jungmannova 9
110 00 Praha 1

Tel.: 296 245 311
Email: pokladna@kalich.cz

10 % z ceny vstupenky. Sleva se nevztahuje na koncerty

Divadlo Kalich, jedna z nejvýraznějších současných pražských scén, zahájilo svůj každodenní provoz v samotném centru města 1. listopadu roku 1999. Historické prostory, ve kterých se nachází, se tak po dlouhých desetiletích přiblížily svému původnímu účelu - kdysi se tu totiž hrálo divadlo.

Ze zchátralého bývalého skladiště vyrostl bezbariérový moderní komorní sál s technickým vybavením na prvotřídní evropské úrovni.

S velkým diváckým ohlasem i s chválou od recenzetů jsou zde uváděna muzikálová představení. Ta jsou ovšem pouze částí žánrově pestrého repertoáru Divadla Kalich.

Jeho moderní dramaturgie staví na ambici nabídnout hodnotný kulturní zážitek pro široké spektrum diváků. Tím je v současné divadelní nabídce Prahy ojedinělé. V jeho programu je zastoupena řada divadelních žánrů, a to včetně nekomerčních, alternativních projektů.

Vedle muzikálů to jsou činoherní inscenace současných světových i domácích autorů, které uvádí již od samotného začátku svého fungování, taneční představení předních choreografů, koncerty i hry pro děti. Záměrem Divadla Kalich je uvádět české premiéry, tedy seznamovat české publikum s aktuálními novinkami na světových scénách. Svou pozornost přitom směřuje také na mladé publikum, které se svými inscenacemi snaží nejen bavit, ale také vzdělávat. 

 
1 Start 2 Complete

Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg png bmp tif txt rtf pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml rar zip.