Tiskové zprávy

Změna v rámci představenstva Pražské plynárenské , a. s.

Dozorčí rada Pražské plynárenské, a. s., odvolala na svém zasedání konaném dne 28. 8. 2023 Ing. Martina Pacovského z funkce člena představenstva společnosti, a to z důvodu rozdílných názorů na vedení a fungování společnosti. 

Na obsazení uvolněného místa v rámci představenstva společnosti bude vypsáno transparentní výběrové řízení. 

 

Pražská plynárenská podpořila energetické úspory soutěží „Šetříme Prahu“

Pražská plynárenská spustila v listopadu loňského roku, v rámci podpory energetických úspor v Praze, soutěž „Šetříme Prahu“. Ta byla určena pro městské části Hlavního města Prahy, příspěvkové organizace Hlavního města Prahy a rovněž pro společnosti vlastněné Hlavním městem Prahou, které využívají zemní plyn a nachází se v distribučním území společnosti Pražská plynárenská Distribuce.

Pražská plynárenská má na dosah prestižní ocenění

Právní tým Pražské plynárenské je nominován na prestižní ocenění Chambers Europe Awards 2023, a to v kategorii Diverzita a inkluze. Tuto kategorii nedávno zřídily Chambers Europe s ohledem na rostoucí význam, který pro podnikatelskou sféru mají otázky ESG (environmentální, sociální oblast a způsob řízení), a D&I (Diverzita a inkluze), a to nejen v Evropě, ale i globálně. V rámci této nominace se tak dostal do společnosti obdobných týmů z významných evropských firem jako Bank of America, Coca-cola, BASF, ING nebo Santander. O vítězích se rozhodne 25.května v Miláně.

Pražská plynárenská snižuje prodejní cenu zemního plynu a nabízí nové FIXované ceny

S účinností od 1. 5. 2023 sníží Pražská plynárenské prodejní ceny zemního plynu v rámci základního ceníku „Standard“ pod vládou stanovený cenový strop, a to na 2 904 Kč/ MWh vč. DPH.

Zákazníci Pražské plynárenské mohou dále od stejného data využít nové fixované ceny zemního plynu i elektřiny. Ty budou v obou případech s fixací na jeden rok a taktéž pod vládou stanoveným cenovým stropem.

Pražská plynárenská a.s. Jsme tu pro vás

Patříme k předním dodavatelům energií v ČR, a proto nás zajímají vaše přání, potřeby, dotazy   
i podněty. Vyberte si, jak a kde s námi chcete komunikovat, a vše spolu snadno vyřešíme.

 

Online

Snadný přehled o vašich platbách, tarifech atd. a možnost vše vyřešit „na pár kliknutí“…

 

Zákaznické portály

Snadný přehled o vašich platbách, tarifech atd. a možnost vše vyřešit „na pár kliknutí“…

 

Tipy pro úspory

Praktické tipy, jak využívat a tedy i platit méně plynu a elektřiny, a přitom mít pořád doma teplo a pohodu…

Osobní kontakt

Podle našich zkušeností je mnohdy nejlepší spolu prostě mluvit nebo si napsat.  

 

Zákaznická centra

Zvolte nejbližší pobočku a domluvte si schůzku předem. Vše pak poběží hladce…

 

Kontakt

Neradi řešíte vše online a nehodí se vám jít do zákaznického centra? Nevadí, zkrátka nám zavolejte nebo napište…

Pražská plynárenská a.s. Našich klientů si vážíme

Snažíme se vám co nejvíce usnadnit a zpříjemnit život, abyste měli v oblasti energií vše vyřešené a funkční a mohli jste se věnovat všemu, na čem vám záleží.

Poradíme, vysvětlíme, pomůžeme

Potřebujete se zorientovat v nabídce energetických produktů a služeb, zvolit nejvýhodnější tarif, rozhodnout se o energetickém řešení pro váš dům nebo byt? Rádi vám poradíme a případně navrhneme konkrétní řešení pro vaši situaci.

Jsme dobrý soused

Je na nás spoleh a dodávky energií od nás plynou bez problémů. Jsme také stabilním partnerem řady kulturních a sportovních akcí, charitativních aktivit a institucí, a tak přispíváme k hezkému životu lidí ve městě a jeho okolí. Od velkých jako Metronome Prague nebo Signal Festival, až po ty nejmenší.

Jsme hospodární

Bez patosu a zodpovědně se staráme o to, abychom zachovali naše životní prostředí i pro příští generace. „Zelenější“ plyn, fotovoltaika, tepelná čerpadla, cirkulární energetická řešení pro městské části atd., ale i jednoduché změny jako zasílání elektronických faktur na e-mail místo papírových, to vše neodmyslitelně patří k životu Pražské plynárenské.

Chystáte se navštívit naše obchodní kanceláře? Vzhledem k velkému zájmu o naše služby zde může docházet k delší čekací době na odbavení, v krajním případě k pozastavení vydávání lístků. Pokud nechcete čekat, neváhejte využít náš zákaznický portál nebo webové stránky, kde řadu věcí vyřešíte on-line. Děkujeme Vám za pochopení.