Změna názvu ulice Koněvova na Hartigova

Rádi bychom Vás informovali, že s účinností od 1. 10. 2023 bude na základě usnesení Rady hl. m. Prahy změněn název ulice Koněvova na Hartigova.

Změna názvu ulice bude v našich systémech provedena automaticky a z Vaší strany tak není potřeba dělat žádné další kroky.

Zároveň s výše uvedeným nedochází ke změně smlouvy a ani k jiné skutečnosti související s obchodním vztahem mezi Vámi a naší společností.

Toto se týká i Vašeho smluvního vztahu, tzn. smlouvy o připojení, s provozovatelem distribuční soustavy.

Dotace na fotovoltaiku: Kolik můžu získat?

Program Nová zelená úsporám se upravil. Fotovoltaika je nyní ještě dostupnější. Zjistěte, jaké dotace můžete nově získat. 

Fotovoltaika má několik výhod. Lidé nejen řeší úspory na elektrické energii, ale také nezávislost na svém distributorovi energie. Není tak divu, že se nejen v České republice, ale i celé Evropě ve velkém rozmáhají domácí fotovoltaické systémy. Investice do fotovoltaiky ovšem není levná záležitost a mnoho majitelů domů a bytů by si ji nemohlo jen tak dovolit. Za tímto účelem vznikly dotační programy, které značnou část financování pokryjí.

SIPO: Slučte si více plateb do jednoho dokladu

Jak sjednotit všechny platby do jednoho platebního dokladu prostřednictvím SIPO a ušetřit čas? Objevte výhody tohoto nástroje a zjistěte, jak vám může usnadnit život.

SIPO neboli „Soustředěné inkaso plateb obyvatelstva“ je finanční nástroj používaný k pravidelným platbám mezi dvěma stranami. Tento typ platby je v České republice populární a lze si ho zařídit prostřednictvím České pošty. SIPO se obvykle používá pro pravidelné platby, jako jsou například platby za služby, účty, hypotéky, nájemné a podobně. SIPO v České republice využívá kolem 3 milionů lidí. 

Pražská plynárenská a.s. Jsme tu pro vás

Patříme k předním dodavatelům energií v ČR, a proto nás zajímají vaše přání, potřeby, dotazy   
i podněty. Vyberte si, jak a kde s námi chcete komunikovat, a vše spolu snadno vyřešíme.

 

Online

Snadný přehled o vašich platbách, tarifech atd. a možnost vše vyřešit „na pár kliknutí“…

 

Zákaznické portály

Snadný přehled o vašich platbách, tarifech atd. a možnost vše vyřešit „na pár kliknutí“…

 

Tipy pro úspory

Praktické tipy, jak využívat a tedy i platit méně plynu a elektřiny, a přitom mít pořád doma teplo a pohodu…

Osobní kontakt

Podle našich zkušeností je mnohdy nejlepší spolu prostě mluvit nebo si napsat.  

 

Zákaznická centra

Zvolte nejbližší pobočku a domluvte si schůzku předem. Vše pak poběží hladce…

 

Kontakt

Neradi řešíte vše online a nehodí se vám jít do zákaznického centra? Nevadí, zkrátka nám zavolejte nebo napište…

Pražská plynárenská a.s. Našich klientů si vážíme

Snažíme se vám co nejvíce usnadnit a zpříjemnit život, abyste měli v oblasti energií vše vyřešené a funkční a mohli jste se věnovat všemu, na čem vám záleží.

Poradíme, vysvětlíme, pomůžeme

Potřebujete se zorientovat v nabídce energetických produktů a služeb, zvolit nejvýhodnější tarif, rozhodnout se o energetickém řešení pro váš dům nebo byt? Rádi vám poradíme a případně navrhneme konkrétní řešení pro vaši situaci.

Jsme dobrý soused

Je na nás spoleh a dodávky energií od nás plynou bez problémů. Jsme také stabilním partnerem řady kulturních a sportovních akcí, charitativních aktivit a institucí, a tak přispíváme k hezkému životu lidí ve městě a jeho okolí. Od velkých jako Metronome Prague nebo Signal Festival, až po ty nejmenší.

Jsme hospodární

Bez patosu a zodpovědně se staráme o to, abychom zachovali naše životní prostředí i pro příští generace. „Zelenější“ plyn, fotovoltaika, tepelná čerpadla, cirkulární energetická řešení pro městské části atd., ale i jednoduché změny jako zasílání elektronických faktur na e-mail místo papírových, to vše neodmyslitelně patří k životu Pražské plynárenské.

Chystáte se navštívit naše obchodní kanceláře? Vzhledem k velkému zájmu o naše služby zde může docházet k delší čekací době na odbavení, v krajním případě k pozastavení vydávání lístků. Pokud nechcete čekat, neváhejte využít náš zákaznický portál nebo webové stránky, kde řadu věcí vyřešíte on-line. Děkujeme Vám za pochopení.