Zákaznické centrum Pražské plynárenské bude z důvodu rekonstrukce dočasně přemístěno do náhradních prostor

Zákaznické centrum  Pražské plynárenské v Jungmannově ulici v centru Prahy,  bude  z důvodu plánované rekonstrukce dočasně přemístěno do nedaleké budovy společnosti (2 minuty chůze),  na adrese Národní 37/38. Z důvodu souvisejícího  stěhování bude Zákaznické centrum dne 14.7.2023 uzavřeno. 

V nových prostorách bude Zákaznické  centrum v provozu od 17.7.2023 návštěvníci jej najdou  v prvním patře budovy. Pro lepší orientaci bude nainstalován navigační systém.   

Provozní doba zůstane  bez omezení, stejně tak jako rozsah poskytovaných služeb. 

Zákazníci mohou záležitosti spojené s dodávkou energií od Pražské plynárenské dále  řešit také prostřednictvím zákaznické linky 267 175 333, Zákaznického portálu,  emailu callcentrum@ppas.cz  nebo písemnou formou. K dispozici je i druhé Zákaznické centrum Pražské plynárenské  v ulici U Plynárny, Praha 4 – Michle. 

Do nově zrekonstruovaných prostor se Zákaznické centrum Pražské plynárenské vrátí do konce roku 2023.  

Více informací je k dispozici na www.ppas.cz

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.