Pražská plynárenská úspěšně prošla prvním dozorovým auditem systému protikorupčního managementu

Ve společnostech koncernu PP Pražská plynárenská, a.s., Pražská plynárenská Distribuce, a.s., a Pražská plynárenská Servis distribuce, a.s., proběhl první dozorový audit, který měl za cíl přezkoumat systém protikorupčního managementu a ověřit plnění prvků normy ČSN ISO 37001:2016 po roce od získání certifikátu. Dle závěrů tohoto auditu společnost prokázala efektivní implementaci, udržování a zlepšování systému protikorupčního managementu i celkovou shodu s požadavky systémové normy. 

Pokud zaznamenáte porušení protikorupčních zásad či jiné neetické nebo protiprávní jednání ve společnostech koncernu PP, využijte anonymní etické linky (https://etickalinka.ppas.cz/). 

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.