Pražská plynárenská se ráda postará online

Jdeme s dobou a chceme se o dodávky energií pro Váš domov nebo firmu postarat rychle, efektivně a online. Rádi bychom Vám představili naše aplikace, které usnadní čas a starosti jak novým, tak i stávajícím zákazníkům.

 

S naší novou aplikací pro sjednání smlouvy online snadno vyřídíte přechod od jiného dodavatele a stačit Vám k tomu bude pouze poslední faktura za energie. Kromě rychlejšího a jednoduššího procesu nyní navíc získáte bonus až 2 500 Kč při sjednání smlouvy na dobu určitou. Více informací a detailní podmínky akce naleznete zde.

 

Mnohem rychlejší je nyní i přepis stávající smlouvy z jednoho zákazníka na druhého, který budoucí odběratel vyřeší také online z pohodlí domova. Vše, co potřebujete vědět včetně přístupu k této aplikaci najdete zde.

 

Náš Zákaznický portál je potom pro všechny naše zákazníky dostupný zdarma a na „na pár kliknutí". Pro jednoduchou a rychlou registraci Vám budou stačí znát základní zákaznické údaje, které najdete v plánu záloh nebo na faktuře.

Aktivací Zákaznického portálu získáte:

 

  • snadný přístup k vlastním údajům o smlouvě, aktuálně využívanému produktu a jeho platnosti  

  • přehled o platbách, vystavených fakturách včetně vývoje spotřeby

  • možnost bez čekání vyřídit řadu požadavků, jako je například změna výše záloh, kontaktních údajů nebo zadání samoodečtu

  • možnost akceptovat nabídku na prodloužení smlouvy s výhodnější cenou pouze jedním klikem, bez nutnosti smlouvu tisknout a podepisovat

  • snazší sjednání nové smlouvy nebo přepisu díky využití stávajících zákaznických údajů

 

Doufáme, že jsme vám těmito novinkami udělali radost a vše co budete od nás potřebovat bude nyní lépe dostupné a pohodlnější. 

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.