Ludvík Baleka byl zvolen předsedou představenstva Pražské plynárenské

Představenstvo společnosti Pražská plynárenská zvolilo na svém včerejším zasedání předsedou představenstva Ludvíka Baleku. Ve funkci tak nahradí Martina Pacovského, kterého dne 28. 8. 2023 odvolala dozorčí rada.

Ludvík Baleka působí v PPAS jako člen představenstva zodpovědný za obchod od května 2023, nyní bude také dočasně vést úsek vedení společnosti.

Absolvent Fakulty elektrotechniky a informatiky VUT v Brně působí po celou svou profesní kariéru v oblasti energetiky. Pracoval ve společnostech jako je Severomoravská energetika, Pražská teplárenská, ČEZ nebo MND. V letech 2012–2018 byl místopředsedou rady Českého plynárenského svazu. V koncernu Pražská plynárenská působí od roku 2018.

Doplnění představenstva společnosti proběhne na základě nového výběrového řízení. 

Aktuální složení představenstva PPAS k 29. 8. 2023:

  • předseda představenstva Ing. Ludvík Baleka  
  • člen představenstva Ing. Milan Cízl
  • člen představenstva Ing. Petr Kovařík, MBA  

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.