Změna názvu ulice Koněvova na Hartigova

Rádi bychom Vás informovali, že s účinností od 1. 10. 2023 bude na základě usnesení Rady hl. m. Prahy změněn název ulice Koněvova na Hartigova.

Změna názvu ulice bude v našich systémech provedena automaticky a z Vaší strany tak není potřeba dělat žádné další kroky.

Zároveň s výše uvedeným nedochází ke změně smlouvy a ani k jiné skutečnosti související s obchodním vztahem mezi Vámi a naší společností.

Toto se týká i Vašeho smluvního vztahu, tzn. smlouvy o připojení, s provozovatelem distribuční soustavy.

Tým Pražské plynárenské, a. s.
 

Aktuality

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.