Žel. podjezd ul. U Vršovického hřbitova/P10/ směr Bohdalec UZAVŘEN 18.4. -11.6.21

Zdroj: Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

V souvislosti s “Optimalizací železničního úseku Praha Hostivař - Praha hl. nádřaží” a z důvodu plánovaných stavebních prací na rekonstrukci plynovodu bude od 18.4. do 11.6. 2021 jednosměrně uzavřena ulice U Vršovického hřbitova (Praha 10) ve směru od Vršovic na Bohdalec v úseku od železničního viaduktu k ul. Nad Vršovskou horou. V opačném směru z Bohdalce k NC Eden bude průjezdná bez omezení.

Objízdná trasa je vedena: ul. Vršovická - Moskevská - a dále po Bohdalecké bez omezení. Věnujte pozornost umístěnému dopravnímu značení.

Zastávka MHD/BUS Slavia ve směru Vršovice - Bohdalec bude přesunuta do ul. Vršovická v blízkosti křižovatky Vršovická x Bělocerkevská.

Veškeré naše práce jsou předem pečlivě plánovány v součinnosti s Magistrátem hl. m. Prahy, Odborem dopravy MČ Prahy 10, Policií ČR a dalšími dotčenými subjekty. Omlouváme se za nepříjemnosti spojené s nezbytnou rekonstrukcí. Důvodem plánovaných oprav je dlouhodobé zajištění bezpečnosti a plynulosti dodávek zemního plynu nejen v této oblasti.

Vaše Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.