Pražská plynárenská uspořádala konferenci „Šetříme Prahu“

Dne 30.8.2022 uspořádala Pražská plynárenská  v Sále Architektů Staroměstské radnice  konferenci „Šetříme Prahu“. Jejím tématem byla úsporná opatření v návaznosti na aktuální složitou  energetickou situaci a cíl 15% úspor jako závazek České republiky před nadcházející topnou sezonou.
Konferenci zahájil radní hl. města Prahy Jan Chabr spolu s předsedou představenstva Pražské plynárenské Martinem Pacovským a v jejím rámci vystoupili:

  • Jan Čiampor, ředitel odboru energetické účinnosti a úspor  MPO s tématem  „Energetická účinnost a úspory z pohledu státu a EU“,
  • Tomáš Voříšek, konzultant společnosti SEVEn Energy s tématem  „Jak zajistit snížení spotřeby plynu o 15 % - příklady za zahraničí a příležitosti řešení v našich podmínkách“,
  • Petr Kovařík, člen představenstva Pražské plynárenská s tématem „ Jak šetří Pražská plynárenská“.
  • Ludvík Baleka, předseda představenstva Prometheus s tématem „Jak pomáhá šetřit Pražská plynárenská a Prometheus“.

Součástí konference  bylo dále představení projektu „Bonus realizovaných úspor“ a  moderovaná diskuse s  Lenkou Kovačovskou a účastníky.  

V příloze jsou  k dispozici prezentace jednotlivých přednášejících.


 

Aktuality

Pražská plynárenská a.s. Jsme tu pro vás

Patříme k předním dodavatelům energií v ČR, a proto nás zajímají vaše přání, potřeby, dotazy   
i podněty. Vyberte si, jak a kde s námi chcete komunikovat, a vše spolu snadno vyřešíme.

 

Online

Snadný přehled o vašich platbách, tarifech atd. a možnost vše vyřešit „na pár kliknutí“…

 

Zákaznické portály

Snadný přehled o vašich platbách, tarifech atd. a možnost vše vyřešit „na pár kliknutí“…

 

Tipy pro úspory

Praktické tipy, jak využívat a tedy i platit méně plynu a elektřiny, a přitom mít pořád doma teplo a pohodu…

Osobní kontakt

Podle našich zkušeností je mnohdy nejlepší spolu prostě mluvit nebo si napsat.  

 

Zákaznická centra

Zvolte nejbližší pobočku a domluvte si schůzku předem. Vše pak poběží hladce…

 

Kontakt

Neradi řešíte vše online a nehodí se vám jít do zákaznického centra? Nevadí, zkrátka nám zavolejte nebo napište…

Pražská plynárenská a.s. Našich klientů si vážíme

Snažíme se vám co nejvíce usnadnit a zpříjemnit život, abyste měli v oblasti energií vše vyřešené a funkční a mohli jste se věnovat všemu, na čem vám záleží.

Poradíme, vysvětlíme, pomůžeme

Potřebujete se zorientovat v nabídce energetických produktů a služeb, zvolit nejvýhodnější tarif, rozhodnout se o energetickém řešení pro váš dům nebo byt? Rádi vám poradíme a případně navrhneme konkrétní řešení pro vaši situaci.

Jsme dobrý soused

Je na nás spoleh a dodávky energií od nás plynou bez problémů. Jsme také stabilním partnerem řady kulturních a sportovních akcí, charitativních aktivit a institucí, a tak přispíváme k hezkému životu lidí ve městě a jeho okolí. Od velkých jako Metronome Prague nebo Signal Festival, až po ty nejmenší.

Jsme hospodární

Bez patosu a zodpovědně se staráme o to, abychom zachovali naše životní prostředí i pro příští generace. „Zelenější“ plyn, fotovoltaika, tepelná čerpadla, cirkulární energetická řešení pro městské části atd., ale i jednoduché změny jako zasílání elektronických faktur na e-mail místo papírových, to vše neodmyslitelně patří k životu Pražské plynárenské.

Vážení zákazníci, velmi si vážíme zvýšeného zájmu o naše služby. I přes veškeré úsilí však dochází k přetížení většiny dostupných kanálů, což může mít za následek delší čekací dobu na vyřízení telefonických a písemných požadavků včetně odbavení v obchodních kancelářích. Naši zaměstnanci Vám děkují za pochopení v tomto náročném období.