Pražská plynárenská uspořádala konferenci „Šetříme Prahu“

Dne 30.8.2022 uspořádala Pražská plynárenská  v Sále Architektů Staroměstské radnice  konferenci „Šetříme Prahu“. Jejím tématem byla úsporná opatření v návaznosti na aktuální složitou  energetickou situaci a cíl 15% úspor jako závazek České republiky před nadcházející topnou sezonou.
Konferenci zahájil radní hl. města Prahy Jan Chabr spolu s předsedou představenstva Pražské plynárenské Martinem Pacovským a v jejím rámci vystoupili:

  • Jan Čiampor, ředitel odboru energetické účinnosti a úspor  MPO s tématem  „Energetická účinnost a úspory z pohledu státu a EU“,
  • Tomáš Voříšek, konzultant společnosti SEVEn Energy s tématem  „Jak zajistit snížení spotřeby plynu o 15 % - příklady za zahraničí a příležitosti řešení v našich podmínkách“,
  • Petr Kovařík, člen představenstva Pražské plynárenská s tématem „ Jak šetří Pražská plynárenská“.
  • Ludvík Baleka, předseda představenstva Prometheus s tématem „Jak pomáhá šetřit Pražská plynárenská a Prometheus“.

Součástí konference  bylo dále představení projektu „Bonus realizovaných úspor“ a  moderovaná diskuse s  Lenkou Kovačovskou a účastníky.  

V příloze jsou  k dispozici prezentace jednotlivých přednášejících.


 

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.