„Milostivé léto“ - možnost, jak se zbavit exekucí

Vážení zákazníci,

v současné době probíhá státem vyhlášená akce,  která Vám může umožnit zbavit se exekučních poplatků, sankcí a úroků. V tomto případě je nutné kontaktovat exekutora, který má Vaši pohledávku ve správě.
Dále je třeba uvést informaci, že chcete využít institut “Milostivé léto”, uhradit jistinu pohledávky a poplatek ve výši 750,- Kč + DPH.

Pohledávku je nutné uhradit co nejdříve, jelikož tato možnost je pouze v období 28. 10. 2021 – 28. 1. 2022.
Podmínky jsou stanoveny na základě schválené novely zákona č. 286/2021 Sb.


https://www.clovekvtisni.cz/milostive-leto-je-unikatni-prilezitost-8048gp
https://nedluzimstatu.cz/

 

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.