Czech Institute of Directors a Pražská plynárenská navázaly spolupráci na zefektivnění mechanismů správy a řízení společností

Pražská plynárenská se stala novým členem Czech Institute of Directors, neboli Institutu správních orgánů. Rozšířila tak řady dalších významných společností, které pojí stejný zájem – nastolování a dodržování jasných a transparentních pravidel pro jejich správu a řízení. 

„Správné nastavení pravidel a užívání vhodné metodiky je pro efektivní řízení firmy stěžejní. Vítám také možnost diskutovat s dalšími členy příklady dobré praxe i odborné otázky nejen z oblasti správy a řízení firem, ale i práva, financí a managementu,“ uvedl Martin Pacovský, předseda představenstva společnosti Pražská plynárenská.

Institut členů správních orgánů je nezávislou neziskovou organizací, která v České republice působí přes dvacet let. Vydal například Kodex správy a řízení společností a nyní zpracovává metodiku Corporate Governance. Kromě pravidelného vydávání publikací také organizuje různá setkání, pořádá vzdělávací kurzy a workshopy.

„Je nám velkým potěšením, že jsme mohli rozšířit členskou základnu o dalšího významného člena. Vedle poradenství, právnických služeb, telekomunikací a bankovnictví, se tak Pražská plynárenská připojuje k dalším utilitním společnostem, se kterými náš Institut dlouhodobě spolupracuje,“ zmínil výkonný ředitel Czech Institute of Director Martin Smekal.

Pražská plynárenská a.s. Jsme tu pro vás

Patříme k předním dodavatelům energií v ČR, a proto nás zajímají vaše přání, potřeby, dotazy   
i podněty. Vyberte si, jak a kde s námi chcete komunikovat, a vše spolu snadno vyřešíme.

 

Online

Snadný přehled o vašich platbách, tarifech atd. a možnost vše vyřešit „na pár kliknutí“…

 

Zákaznické portály

Snadný přehled o vašich platbách, tarifech atd. a možnost vše vyřešit „na pár kliknutí“…

 

Tipy pro úspory

Praktické tipy, jak využívat a tedy i platit méně plynu a elektřiny, a přitom mít pořád doma teplo a pohodu…

Osobní kontakt

Podle našich zkušeností je mnohdy nejlepší spolu prostě mluvit nebo si napsat.  

 

Zákaznická centra

Zvolte nejbližší pobočku a domluvte si schůzku předem. Vše pak poběží hladce…

 

Kontakt

Neradi řešíte vše online a nehodí se vám jít do zákaznického centra? Nevadí, zkrátka nám zavolejte nebo napište…

Pražská plynárenská a.s. Našich klientů si vážíme

Snažíme se vám co nejvíce usnadnit a zpříjemnit život, abyste měli v oblasti energií vše vyřešené a funkční a mohli jste se věnovat všemu, na čem vám záleží.

Poradíme, vysvětlíme, pomůžeme

Potřebujete se zorientovat v nabídce energetických produktů a služeb, zvolit nejvýhodnější tarif, rozhodnout se o energetickém řešení pro váš dům nebo byt? Rádi vám poradíme a případně navrhneme konkrétní řešení pro vaši situaci.

Jsme dobrý soused

Je na nás spoleh a dodávky energií od nás plynou bez problémů. Jsme také stabilním partnerem řady kulturních a sportovních akcí, charitativních aktivit a institucí, a tak přispíváme k hezkému životu lidí ve městě a jeho okolí. Od velkých jako Metronome Prague nebo Signal Festival, až po ty nejmenší.

Jsme hospodární

Bez patosu a zodpovědně se staráme o to, abychom zachovali naše životní prostředí i pro příští generace. „Zelenější“ plyn, fotovoltaika, tepelná čerpadla, cirkulární energetická řešení pro městské části atd., ale i jednoduché změny jako zasílání elektronických faktur na e-mail místo papírových, to vše neodmyslitelně patří k životu Pražské plynárenské.

Vážení zákazníci, velmi si vážíme zvýšeného zájmu o naše služby. I přes veškeré úsilí však dochází k přetížení většiny dostupných kanálů, což může mít za následek delší čekací dobu na vyřízení telefonických a písemných požadavků včetně odbavení v obchodních kancelářích. Naši zaměstnanci Vám děkují za pochopení v tomto náročném období.