Czech Institute of Directors a Pražská plynárenská navázaly spolupráci na zefektivnění mechanismů správy a řízení společností

Pražská plynárenská se stala novým členem Czech Institute of Directors, neboli Institutu správních orgánů. Rozšířila tak řady dalších významných společností, které pojí stejný zájem – nastolování a dodržování jasných a transparentních pravidel pro jejich správu a řízení. 

„Správné nastavení pravidel a užívání vhodné metodiky je pro efektivní řízení firmy stěžejní. Vítám také možnost diskutovat s dalšími členy příklady dobré praxe i odborné otázky nejen z oblasti správy a řízení firem, ale i práva, financí a managementu,“ uvedl Martin Pacovský, předseda představenstva společnosti Pražská plynárenská.

Institut členů správních orgánů je nezávislou neziskovou organizací, která v České republice působí přes dvacet let. Vydal například Kodex správy a řízení společností a nyní zpracovává metodiku Corporate Governance. Kromě pravidelného vydávání publikací také organizuje různá setkání, pořádá vzdělávací kurzy a workshopy.

„Je nám velkým potěšením, že jsme mohli rozšířit členskou základnu o dalšího významného člena. Vedle poradenství, právnických služeb, telekomunikací a bankovnictví, se tak Pražská plynárenská připojuje k dalším utilitním společnostem, se kterými náš Institut dlouhodobě spolupracuje,“ zmínil výkonný ředitel Czech Institute of Director Martin Smekal.

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.