Restaurace Na tý louce zelený

Na Zelené louce 451
148 00 Praha 4

Tel.: 241 711 820
Email: kontakt@natyloucezeleny.cz

Sleva 10 % na veškerá jídla ze stálého jídelního lístku.

Restaurace s příhodným názvem „Na tý louce zelený“ se nachází ve velmi klidném a krásném prostředí přímo na okraji Kunratického lesa. Pochutnáte si zde nejen na české a minutkové kuchyni, ale přímo labužnickým zážitkem jsou speciality připravované ze zvěřiny. K jídlu podáváme plzeňské a rohozecké točené pivo a naší specialitou jsou vysoce kvalitní vína z Jižní Moravy.

Naše restaurace je rozdělena do dvou částí, z nichž jedna o kapacitě 30 míst je kuřácká a sál s kapacitou 80 míst je nekuřácký. Velice příjemné posezení je i v naší nově zrekonstruované „Námořnické knajpě“, s 36 místy a centrálním grilem, která je určená pro uzavřené společnosti.
V příznivém období je tu pro Vás otevřená terasa se 40 místy. Letní (samoobslužná) zahrada s 350 místy a nádherným dětským hřištěm. V naší krásné zahradě najdete i stánek s občerstvením, kde můžete ochutnat dobroty z naší udírny. Novinkou letošního léta je možnost pořádání zahradních párty s pečením selátka na venkovním grilu.

Návštěvníkům je k dispozici vlastní parkoviště přímo před vchodem restaurace. Pro ty, kteří chtějí ochutnat z naší široké nabídky alkoholických nápojů, je možnost spojení autobusem č. 114 zastávka IKEM na metro C Kačerov.
Ti z Vás, kteří máte rádi procházky přírodou, jistě oceníte naši krásnou oázu u lesa a domů se budete vracet jako spokojení hosté.

Rádi Vám připravíme svatební hostinu dle vašeho přání, rodinnou oslavu, firemní akci nebo prezentaci či školení.

 
1 Start 2 Complete

Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg png bmp tif txt rtf pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml rar zip.