Domů » Digitální karta » Cestovani Ubytovani » Bouda v Obřím dole

Bouda v Obřím dole

Obří důl 116
542 21 Pec pod Sněžkou

10% na ubytování na 1 nebo 2 noci 20% na ubytování na 3 a více nocí

Boudu v Obřím dole naleznete na jednom z nejkrásnějších míst Krkonoš. Narazíte na ní, pokud půjdete z centra Pece pod Sněžkou po modré turistické trase směrem na Sněžku, nachází se totiž na samém konci Obřího dolu. Asi po 1,5 km se cesta hlubokým lesem otevře v překrásnou louku a vy můžete obdivovat strmé stěny Studniční hory. A na této louce je postavena Bouda v Obřím dole.

Bouda v Obřím dole nabízí poutníkům ubytování horského stylu v jedenácti příjemně a jednoduše zařízených pokojích. Na společné chodbě je k dispozici sociální zařízení. Dětskou postýlku si zde můžete zdarma zapůjčit. Ubytování je se snídaní, samozřejmě můžete také využít možnosti ubytování s polopenzí či penzí plnou. Místní kuchař je připraven i na vegetariány. Pokud vás chození po horách dostatečně neunaví, můžete využít zdejšího osvětleného hřiště a zahrát si fotbal nebo stolní tenis a poté se osvěžit u baru v místní restauraci.
Ubytování uprostřed přírody nabízí Bouda v Obřím dole v Peci pod Sněžkou I kolemjdoucí turisté využívají naší restaurace s domácí kuchyní. V létě se posezení rozšiřuje o posezení na terase s krásným výhledem na okolní panoramata. Překvapí Vás zdejší ticho, klid a miliony hvězd...

Umístění a dostupnost objektu
Boudu v Obřím dole najdete na polosamotě asi 2,5km od centra Pece pod Sněžkou, v druhé zóně Krkonošského národního parku - penzion leží přímo na modré turistické trase - Pec pod Sněžkou - Obří důl - Sněžka.

Vybavení objektu
Restaurace s barem stolním fotbalem, 10 pokojů, společné sociální zařízení

Pokoje
Jednoduše zařízené pokoje horského stylu, sociální zařízení je k dispozici na patře. Celková kapacita penzionu je 31 míst ve složení : 5x2lůžkový, 3x3lůžkový, 1x5lůžkový a 1x7lůžkový pokoj.

Služby
Ubytování se snídaní nebo polopenzí, restaurace s barem a stolním fotbálkem, stolní tenis, parkování zdarma, dovoz a odvoz z parkoviště v den příjezdu a odjezdu.

Parkování
Parkoviště vzdáleno 1,5 km od penzionu

Stravování
Restaurace s barem - stálý jídelní a nápojový lístek + denní nabídka

Letní aktivity
Hřiště u penzionu, turistika, cyklistika

Zimní aktivity
Lavinové kurzy

Celoroční aktivity
Výborná základna pro vaše výlety pěšmo, kolmo, lyžmo - místo, kde prospat celý den není hřích, ale zážitek

Doplňující informace o ubytování a cenách
V letním období pro Vás pořádáme koncerty ... tak sledujte náš web, ať vám žádná zajímavá akce neuteče