CEZARRINO, a. s.

tel.:  +420 730 166 134
e-mail: cezarrino.brno@gmail.com

Na e-shopu www.znackovenadobi.eu bude generovaný slevový kupon ve výši 20% ze standardních prodejních cen na celém sortimentu.

Tato sleva se nedá kumulovat s dalšími platnými akcemi a vždy bude počítána pouze a jen z doporučených prodejních cen.

Pro aktivaci Vaší slevy zadejte kód 38072773 a do poznámky uveďte číslo Vaší zákaznické karty.

Kuchyňské nádobí nejvyšší kvality

Patří vaření mezi vaše oblíbené činnosti? Pak vám také záleží na kvalitě a dlouhověkosti kuchyňského nádobí. V internetovém obchodě Znackovenadobi.eu vám s vařením pokrmů maximálně pomůžeme. A jak? Již 15 let se zaměstnanci společnosti specializují na obchod s vybranými značkami kuchyňského nádobí s původem výroby v Evropě. Prodáváme značky s historií, zajímavým příběhem a přidanou hodnotou jako jsou Emile Henry, Staub, Zwilling, Kuhn Rikon, Flonal, Castey, Kolimax, Granit a další. Zmíněné produkty jste mohli několikrát zaznamenat i na televizní obrazovce.

Vařte s kvalitou

Chuť a vzezření výsledných pokrmů ovlivníte nejen svým kulinářským umem, ale také zvolením kvalitního kuchyňského nádobí, které se stane vaším nepostradatelným partnerem. Vaření je hra plná dobrodružství, ale s kvalitním nádobím je to teprve pořádná jízda!

Udělejte dojem na návštěvu s luxusním nádobím!

Stolování a přípravu lahodného pokrmu můžete za použití kvalitního nádobí proměnit ve výjimečnou událost. Nemylte se, každá návštěva větří, v jakém nádobí krmi připravujete. Se sortimentem Znackovenadobi.eu naservírujete výsledek svého kuchařského umění tak, že bude pastvou pro oči. Specialita servírovaná na luxusní titanové pánvi rozezní vaší domácností nejedno slastné povzdechnutí.
http://www.znackovenadobi.eu

Kuchyňské nádobí pro náročné

Jak už jste zjistili, Znackovenadobi.eu se specializuje na prodej značkového nádobí do kuchyně. Prostřednictvím e-shopu Znackovenadobi.eu vám chceme umožnit unikátní zážitky při vaření. Co všechno ale naše nabídka nádobí zahrnuje a čím se lišíme od konkurence?

Chutné pokrmy vyžadují kvalitní nádobí

Kvalita a značka jsou hlavními atributy, kterými se při výběru nádobí řídíme. Těšte se na indukční pánve či hrnce, které rozvádí teplo rovnoměrně a rychle po celém obvodu. Nemusíte plýtvat tukem a ničit si své zdraví. Formy na pečení koláčů, kulaté hrnce s poklicí a spoustu dalších pomocníků do kuchyně najdete právě v našem internetovém obchodě.

Čerstvé pečivo nebo koláč jako od maminky? Žádný problém!

Vyzkoušejte také oboustranné grily, které vždy netrpělivě vyhlížejí svou sezónu. Hranaté pekáčky s poklicí se zalíbí zejména gurmánům pro přípravu masných pokrmů. Pro fajnšmekry jsme nachystali speciální formy na pečení baget, což se hodí zejména o víkendu – můžete si přispat a místní pekárnu ať vezme čert. A místo třešničky, jablíčko na závěr – nedaří se vám proslulý obrácený koláč tarte tatin, protože nemůžete sehnat potřebnou formu na jeho přípravu? Nás si ze seznamu „tam ho taky nemají“ klidně škrtněte!

Značka je zárukou kvality a zkušeností

Značka je při výběru kuchyňského nádobí velmi důležitá. Je totiž zárukou zkušeností, kvalitních materiálů, lásky k vaření a mnoha let neustálého vývoje a zdokonalování s jediným cílem – vaší spokojeností. Spolehněte se na profesionály ve svém oboru. Nakupte kuchyňské nádobí, které rozvine vaše kuchařské schopnosti a podtrhne chuť pokrmů, jež připravíte. Profesionální nádobí je možná tím jediným krůčkem, který vás dělí od pověsti nejlepší kuchařky či kuchaře.
Na všechny produkty nabízené prostřednictvím internetového obchodu WWW.ZNACKOVENADOBI.EU poskytujeme držitelům zákaznické karty PPAS 20 % slevu na celý sortiment. Poskytnutá sleva se nedá kumulovat s dalšími probíhajícími akcemi. Sleva bude poskytnuta při vyplnění správného slevového kuponu PPAS a při uvedení čísla zákaznické karty PPAS do poznámky.

Rámeček slevy: (prosím dodržet přesný text)
Na e-shopu www.znackovenadobi.eu bude generovaný slevový kupon ve výši 20% ze standardních prodejních cen na celém sortimentu.
Tato sleva se nedá kumulovat s dalšími platnými akcemi a vždy bude počítána pouze a jen z doporučených prodejních cen.
Pro aktivaci Vaší slevy zadejte kód 38072773 a do poznámky uveďte číslo Vaší zákaznické karty.


Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg png bmp tif txt rtf pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml rar zip.