Delfín travel s.r.o.

Delfín travel s.r.o.

Biskupská 1754/3
110 00 Praha 1
tel.:  222 937 627
e-mail: zajezdy@delfintravel.cz

 

8% KATALOGOVÁ CENA ZÁJEZDU

Platí ze základní katalogové ceny zájezdů a vztahuje se na držitele zákaznické karty Pražské plynárenské a ostatní společně cestující osoby uvedené na jedné cestovní smlouvě. Maximální výše slevy je 1 500 Kč za osobu.

Slevy lze uplatnit pouze při prodeji zájezdů na pobočce Delfín travel, Biskupská 3, Praha 1,  nebo při prodeji přes www.dovolenaproseniory.cz.  

Sleva není kombinovatelná s žádnými dalšími slevami vyhlášenými Delfín travel (sleva za včasný nákup, zájezdy „v poslední minutě“, atd.). Slevy není možné poskytnout zpětně. Sleva se nevztahuje na příplatky a fakultativní služby.

Výše uvedenou slevu je možné uplatnit pouze na zájezd, který je hrazený hotově nebo bankovním převodem. Neplatí při úhradě zájezdu poukazy.

POSTUP:

V případě prodeje zájezdu na pobočce Delfín travel:

Klient se musí  prokázat zákaznickou kartou Pražské plynárenské.

V případě prodeje přes www.dovolenaproseniory.cz je potřeba uvést do kolonky Poznámka - „Zákaznická karta Pražská plynárenská“ a po vyžádání zaslat kopii karty na určený e-mail. Následně bude sleva z ceny zájezdu odečtena.

Delfín travel s.r.o. je česká cestovní kancelář, která působí v cestovním ruchu již 14 let a za tuto dobu se stala lídrem na trhu seniorských zájezdů.

Delfín travel a Europe Senior Tourism

V roce 2011 se naše cestovní kancelář stala jediným českým oficiálním partnerem španělského vládního programu Europe Senior Tourism. Ten vznikl v roce 2009 jako iniciativa španělského ministra pro cestovní ruch.

Cílem tohoto programu je snížit sezónnost v cestovním ruchu, udržet pracovní místa i mimo hlavní turistickou sezónu a podpořit spolupráci mezi státním a soukromým sektorem ve vybraných španělských destinacích. K této iniciativě se nadále přidávají další evropské destinace mimo Španělsko, například Sicílie, Albánie a další.

Prostřednictvím tohoto programu, který se zaměřuje na osoby starší 55 let, můžete vycestovat za poznáním, odpočinkem i exotikou s jedinečnými cenovými podmínkami. Těch je dosaženo díky finanční podpoře na úrovni místních regionů a měst, ale také aktivní účastí hotelových zařízení a soukromých subjektů.

Cestujte s námi v rámci Programu 55+

Vydat se můžete do oblíbených evropských destinací jako je proslulé španělské „Mrtvé moře“ Mar Menor, krásný ostrov Menorca, nebo málo známá místa na pobřeží Andalusie. Mimo Španělsko je to pak italská Sardinie a Sicílie, věčně zelná Madeira a nová destinace u oblíbeného Jadranu – Albánie.

V posledních letech se naši klienti stále častěji vydávají do světa za poznáním, ať už v Evropě, tak i v Asii a Americe. Mezi nejoblíbenější poznávací zájezdy patří například Velký okruh jižním Thajskem a unikátní zájezd Po stopách dávných civilizací do Peru s archeoložkou PhDr. Evou Farfánovou Barriosovou.

Při vašich cestách vám zajistíme péči kvalitních delegátů a průvodců, která je zaměřena na potřeby klientů 55+. Nemusíte se tedy obávat nepříjemných situací spojených s případnou jazykovou bariérou. Postaráme se o vás po celou dobu zájezdu a vždy s vámi budeme i při vašem odbavení na letišti.


Soubory musí být menší než 6 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg png bmp tif txt rtf pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml rar zip.