Delfín travel s.r.o.

Delfín travel s.r.o.

Biskupská 1754/3
110 00 Praha 1
tel.:  222 937 627
e-mail: zajezdy@delfintravel.cz

 

8% ZE ZÁKLADNÍ CENY KATALOGOVÝCH ZÁJEZDŮ

Sleva se vztahuje na držitele zákaznických karet Pražské plynárenské i na všechny doprovodné odoby, pokud cestují společně.

Slevy jsou poskytovány pouze ze základní ceny zájezdů uvedené v tištěném katalogu. Sleva se nevztahuje na příplatky a fakultativní služby. Slevy nelze kumulovat (sčítat, kombinovat) s jinými slevami, např. se slevou za včasný nákup. Slevy též nelze využít na nákup zájezdů v režimu ,,last minute - v poslední minutě". Zájezdy lze hradit pouze reálnými penězi, nikoliv slevovými, hodnotovými nebo dárkovými poukazy. Slevu lze uplatnit jen na nově zakoupené zájezdy, tj. při podpisu smlouvy, nikoli však zpětně.

Součet takto poskytnutých slev nesmí přesáhnout 1.500,- Kč na osobu za aktuální kalendářní rok.

POSTUP:

V případě prodeje zájezdu na pobočce Delfín travel:

Klient se musí  prokázat zákaznickou kartou Pražské plynárenské.

V případě prodeje přes www.dovolenaproseniory.cz je potřeba uvést do kolonky Poznámka - „Zákaznická karta Pražská plynárenská“ a po vyžádání zaslat kopii karty na určený e-mail. Následně bude sleva z ceny zájezdu odečtena.

Delfín travel s.r.o. je česká cestovní kancelář, která působí v cestovním ruchu již 14 let a za tuto dobu se stala lídrem na trhu seniorských zájezdů.

Delfín travel a Europe Senior Tourism

V roce 2011 se naše cestovní kancelář stala jediným českým oficiálním partnerem španělského vládního programu Europe Senior Tourism. Ten vznikl v roce 2009 jako iniciativa španělského ministra pro cestovní ruch.

Cílem tohoto programu je snížit sezónnost v cestovním ruchu, udržet pracovní místa i mimo hlavní turistickou sezónu a podpořit spolupráci mezi státním a soukromým sektorem ve vybraných španělských destinacích. K této iniciativě se nadále přidávají další evropské destinace mimo Španělsko, například Sicílie, Albánie a další.

Prostřednictvím tohoto programu, který se zaměřuje na osoby starší 55 let, můžete vycestovat za poznáním, odpočinkem i exotikou s jedinečnými cenovými podmínkami. Těch je dosaženo díky finanční podpoře na úrovni místních regionů a měst, ale také aktivní účastí hotelových zařízení a soukromých subjektů.

Cestujte s námi v rámci Programu 55+

Vydat se můžete do oblíbených evropských destinací jako je proslulé španělské „Mrtvé moře“ Mar Menor, krásný ostrov Menorca, nebo málo známá místa na pobřeží Andalusie. Mimo Španělsko je to pak italská Sardinie a Sicílie, věčně zelná Madeira a nová destinace u oblíbeného Jadranu – Albánie.

V posledních letech se naši klienti stále častěji vydávají do světa za poznáním, ať už v Evropě, tak i v Asii a Americe. Mezi nejoblíbenější poznávací zájezdy patří například Velký okruh jižním Thajskem a unikátní zájezd Po stopách dávných civilizací do Peru s archeoložkou PhDr. Evou Farfánovou Barriosovou.

Při vašich cestách vám zajistíme péči kvalitních delegátů a průvodců, která je zaměřena na potřeby klientů 55+. Nemusíte se tedy obávat nepříjemných situací spojených s případnou jazykovou bariérou. Postaráme se o vás po celou dobu zájezdu a vždy s vámi budeme i při vašem odbavení na letišti.


Soubory musí být menší než 6 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg png bmp tif txt rtf pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml rar zip.