Cestovní kancelář FISCHER

Na Strži 65/1702
140 62 Praha 4

sleva až 8% z katalogové nabídky zájezdů
4% slevu na zájezdy z nabídky lastminut a zvláštní nabídky
Uvedené slevy platí pro držitele zákaznické karty a na 1 dospělou spolucestující osobu. Slevy není možné kombinovat s jinými slevami a nelze ji uplatnit na zájezdy do exotických destinací.
Slevu je možné uplatnit na všech kmenových pobočkách FISCHER, kompletní seznam naleznete na www.fischer.cz http://www.fischer.cz

Cestovní kancelář FISCHER se specializuje zejména na letní letecké dovolené u moře. Do produktového portfolia patří dále zimní dovolené u moře, zájezdy do exotických zemí a eurovíkendy ve světových metropolích. Svou stálou klientelu mají také golfové zájezdy na míru a luxusní plavby na zaoceánských lodích. CK FISCHER spolupracuje s více než 600 prověřenými hotely, především v kategorii pěti a čtyřhvězdičkových.

Historie Cestovní kanceláře FISCHER začala v roce 1999, od roku 2004 je ve vedení společnosti Jiří Jelínek. Dnes patří Cestovní kancelář FISCHER k nejoblíbenějším cestovním kancelářím, pokud jde o letecké dovolené u moře. Má více než 130 tisíc zákazníků a řadí se tak ke třem největším cestovním kancelářím v Česku.

Nejoblíbenější destinace:

Největší zájem je tradičně o charterové letecké zájezdy k moři. Nejoblíbenější destinace jsou stále Egypt, Turecko, Baleáry a řecké ostrovy Kréta, Rhodos a Kos. Z Exotiky u klientů vítězí Dominikánská republika a Kuba.

Garance a kvalita služeb:

Stálí zákazníci CK FISCHER oceňují zejména vysokou kvalitu služeb a garantovanou úroveň hotelů a spolupracujících obchodních partnerů. Váží si spolehlivosti, otevřenosti a v neposlední řadě pak našeho osobního přístupu.

Největší cestovní skupina v ČR

Cestovní skupina FISCHER je členem finanční a investiční skupiny KKCG. Vznikla v roce 2011 spojením Cestovní kanceláře FISCHER, specialisty na letní dovolenou u moře, s CK NEV-DAMA, jedničkou na trhu lyžařských zájezdů.


Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg png bmp tif txt rtf pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml rar zip.