Domů » Cestovani Ubytovani » Firo-tour

Firo-tour

FIRO-tour

Praha 1

Národní 37/38, 110 00  Praha 1

Tel: 221 966 966

E-mail: narodni@firotour.cz

 

Praha 4

Obchodní centrum Plaza, Novodvorská 1800/136, 142 00 Praha 4

Tel: 210 000 774

E-mail: novodvorska@firotour.cz

 

Praha 5

Nákupní centrum Metropole Zličín, Řevnická 1/121, 151 21 Praha 5

Tel: 210 000 351

E-mail: zlicin@firotour.cz

 

 

Praha 9

Obchodní centrum Letňany, Veselská 663, 199 00 Praha 9 - Letňany

Tel: 286 001 590

E-mail:  letnany@firotour.cz

 

Praha 9

Centrum Černý Most, Chlumecká 765/6, 198 19 Praha 9 - Černý Most

Tel: 210 000 350

E-mail: cerny.most@firotour.cz

 

 

Mladá Boleslav

Obchodní centrum  Olympia, Jičínská 1350/III., 293 01 Mladá Boleslav

Tel: 311 405 360

E-mail: mlada.boleslav@firotour.cz

 

Brno

Kobližná 17, 302 00 Brno

Tel: 542 218 403

E-mail: brno@firotour.cz

 

Brno

Obchodní centrum  Olympia Brno, U Dálnice 777, 664 42 Modřice

Tel: 517 577 514

E-mail: brno.olympia@firotour.cz

 

Olomouc

Galerie Šantovka, Polská 1201/1, 779 00 Olomouc

Tel: 581 580 075

E-mail: olomouc.santovka@firotour.cz

 

Ostrava

FORUM Nová Karolína, Jantarová 3344/4, 702 00 Ostrava 2 - Moravská Ostrava

Tel: 596 124 761

E-mail:  ostrava@firotour.cz

 

Zlín

Dlouhá 5616, 760 01 Zlín

Tel: 572 105 700

E-mail: zlin@firotour.cz

 

Jihlava

Masarykovo nám. 35/1100, 586 01 Jihlava

Tel: 562 105 900

E-mail: jihlava@firotour.cz

 

Hradec Králové

Švehlova 472/a, 500 02  Hradec Králové

Tel: 495 510 966

E-mail: hradec.kralove@firotour.cz

 

Pardubice

ul. 17.listopadu 249, 530 02 Pardubice

Tel: 466 610 166

E-mail: pardubice@firotour.cz

 

Chomutov

Náměstí 1.máje 94, 430 01  Chomutov

Tel: 474 606 606

E-mail: chomutov@firotour.cz

 

Plzeň

Americká 74, 301 00 Plzeň

Tel: 377 221 345

E-mail:  plzen.americka@firotour.cz

 

Plzeň

Obchodní centrum Plzeň  Plaza,  Radčická 2, 301 00 Plzeň

Tel: 376 719 090

E-mail: plzen.plaza@firotour.cz

 

Karlovy Vary

T. G. Masaryka 36, 360 01 Karlovy Vary

Tel: 353 224 111

E-mail:  karlovy.vary@firotour.cz

 

České Budějovice

Centrum IGY, Pražská 1247/24, 370 04 České Budějovice

Tel: 385 101 050

E-mail: ceske.budejovice@firotour.cz

 

Tábor

9. května 519/7, 390 01 Tábor

Tel: 380 506 260

E-mail: tabor@firotour.cz

 

Liberec

OC FORUM, Soukenné náměstí 669/2a,  460 01 Liberec IV - Perštýn

Tel: 485 107 072

E-mail: liberec@firotour.cz

 

Most

Budovatelů 3275, 434 01 Most

Tel: 476 104 260

E-mail: most@firotour.cz

 

Teplice

Galerie Teplice, Náměstí Svobody 3316, 415 01 Teplice

Tel: 474 606 781

E-mail: teplice@firotour.cz

 

Ústí nad Labem

OC FORUM, Bílinská 3490/6, 401 00 Ústí nad Labem

Tel: 475 201 182

E-mail: usti@firotour.cz

až 9% na letecké pobytové zájezdy
až 5% na poznávací zájezdy
až 4% na exotické zájezdy
až 5% na autokarové a lyžařské zájezdy
až 3% z nabídky last minute (neplatí pro exotické a lyžařské zájezdy)
Slevy nelze sčítat ani kombinovat s jiným druhem slev, například se slevou za včasný nákup, seniorskou slevou atd. Na slevy se vztahují obecné podmínky FIRO-tour. Slevu lze uplatnit výhradně v kmenových pobočkách FIRO-tour.

Hlavním cílem CK FIRO-tour je poskytovat klientům kvalitní služby za příznivé ceny a pružně reagovat na přání zákazníků a to ve všech pobočkách na území ČR a SR.

CK FIRO-tour svým zákazníkům nabízí následující typy zájezdů:
1. zahraniční pobytové zájezdy
2. zahraniční poznávací zájezdy
3. exotika
4. lyžařské zájezdy

Všechny zájezdy jsou prezentovány v katalozích CK FIRO-tour, které Vám v případě zájmu zašleme zdarma (infolinka 221 966 966, www.firotour.cz)

Zájezdy rezervujte na asdrese:
FIRO-tour, Národní 37/38, Praha 1
tel. 221 966 966
e-mail: narodni@firotour.cz